Але ці жінки вирішили приголомшити мережу своєю "блискучою" агресією. Вони мали конфлікт із чоловіком і засипали його блискітками.

Цікаво Чому вінтажні вина – це рідкість: як створюються Великі ігристі SHABO Grande Cuvée

Жінки засипали чоловіка блиском

29-річна Сара Френкс і 27-річна Кейтлін О'Донован посварилися з Джейкобом Колоном. Двох жінок арештували після того, як вони висипали кілька контейнерів з блискітками на чоловіка і почали засипати його будинок.

Згідно зі свідченнями, конфлікт між жінками та чоловіком почався вранці. Джейкоб якраз стояв в себе на балконі. Сара та Кейтлін після тривалої сварки вирішили кинули у чоловіка контейнер з блискітками, який потрапив у голову.

На цьому вони не зупинилий, Сара перелізла через низький паркан і увійшла в будинок потерпілого. Жінка продовжила відкривати нові контейнери та засипати блиском дім потерпілого. Тоді до неї приєдналась Кейтлін. Перед тим, як покинути будинок, вона вибила ногою вікно, після чого втекла.


Жінки під час сварки засипали чоловіка блиском / Фото Unsplash

Згодом пару жінок заарештувала місцева поліція. Їхні відносини з Джейкобом, а також причина сварки залишаються неясними. Наразі Сару випустили із в'язниці після того, як вона внесла заставу в розмірі 75 тисяч доларів. 27-річна Кейтлін О'Донован досі залишається під вартою.