На це йому довелось витратити 25 тисяч фунтів стерлінгів та понад два роки роботи. У нашому матеріалі розповідаємо про ідею та процес створення.

Цікаво Як виготовляють вино в Ізраїлі: цікаві факти

Чоловік створив рай у себе вдома

Про такий безкоштовний бар поруч з домом мріє чи не кожен чоловік. І британцю Адаму Джеймсу Рігбі вдалось втілити таку мрію у реальність.

Все почалось наприкінці 2016 року, коли я запитав батька, чи можемо ми щось зробити зі старим цегляним сараєм, який був збудований понад 20 років тому в саду. Я зібрав матеріали і розпочав будівництво,
– розповів Рігбі.


Перетворив старий сарай у бар / Фото The Sun

Чоловік зранку ходив на роботу, а ввечері та на вихідних сідав за свій проєкт. Для деяких етапів ремонту довелось наймати підрядників, наприклад, щоб вони заново перекрили сарай, дах якого просів, і поштукатурили його. Адам також часто кликав на допомогу друзів.


Новий бар для чоловіків / Фото The Sun


Рай для чоловіків / Фото The Sun

Коли головні роботи були завершені, Адам взявся за облаштування простору. Він оздобив свій новий майданчик для відпочинку ігровою ретро-приставкою, коктейль-баром, старими дисплеями, додав туди елементи попкультури та встановив звукову систему. По завершенні будівництва Рігбі влаштував вечірку з друзями. Туди навідалась і його знайома, з якою згодом у чоловіка закрутився роман. Зараз пара має плани на спільне майбутнє, а Адам продовжує облаштовувати свій чоловічий рай.

Хотілось би більярдний стіл і джакузі ззовні, але спершу треба назбирати на це гроші,
– підсумував чоловік.


Зустрів кохану у своєму барі / Фото The Sun