Гості були приємно вражені від настільки насиченої програми, яку організували партнери вечірки. Вони завітали в Дім ігристих вин та Центр культури вина SHABO на дегустацію найкращих вин компанії. Згодом гості відвідали оновлений ресторан "Шабський дворик". А на завершення вечірки відбулося дефіле від партнера Symbol.

Цікаво Винний вікенд: їдемо до Центру культури вина SHABO

Фото ELLE

Фото ELLE

Фото ELLE

Одна з родзинок вечірки – зйомки короткометражного фільму ELLE lifestyle guide, на створення якого надихнули гості та партнери цього заходу. Фільм знайомить глядача із філософією життя у стилі ELLE. Це – гармонія моди, краси, мистецтва, смачної їжі й напоїв, красивих місць та особливих людей.

Фото ELLE

Фото ELLE

Фото ELLE

Наша дружба з редакцією ELLE – підтвердження того, що в результаті спрацьовує принцип синергії. Спільні проекти мають колосально позитивний відгук. Для SHABO створення вина – це мистецтво. І те, що наш Центр культури вина став локацією для зйомок короткометражного фільму ELLE lifestyle guide – це більше, ніж підбір красивого місця для яскравих кадрів. Нам справді важливо, що ця історія, яка побудована на спільних цінностях, допомагає бачити мистецтво у всьому і створювати його для оточуючих, – наголошує Гіоргі Іукурідзе, СЕО компанії SHABO.

Гіоргі Іукурідзе (CEO компанії SHABO) та Соня Забуга (головна редакторка журналу ELLE Ukraine) / Фото ELLE

Під час вечірки відбулося багато цікавих інтерактивів: fashion-партнер Furla показав свої нові аксесуари, beauty-партнер Aromateque подарував гостям beauty-box. А ювелірний партнер Solo for diamonds розігрував справжні діамантові прикраси! Також презентували новий ЖК KANDINSKY, який розташований в Одесі.

Фото ELLE

Фото ELLE

Фото ELLE

Музичну атмосферу на ELLE Cinema Party створював DJ Koya. Ведучий заходу – Саша Барін. Фотограф – Слава Котляренко.

Як пройшла вечірка ELLE у Центрі культури вина SHABO: дивіться відео