Найприкріше те, що це було перше татуювання блогерки, яка зареєстрована в тіктоці під ніком Tash B. Дівчина не опустила руки й вже знає, що робитиме далі з малюнком. Вона продемонструвала татуювання в одному зі своїх відео.

Цікаво Не мила голову 2 роки: як зараз виглядає волосся дівчини

Як виглядає малюнок

Трішки передісторії. Дівчина фанатіє від фільмів та книжок про Гаррі Поттера, тому хотіла зробити відповідне татуювання.

Під грудьми блогерки мало красуватися зображення "смертельних реліквій": мантії-невидимки, воскресального каменя та бузинової палички. На додачу посередині вона попросила майстра додати золотий снитч (маленька куля з крилами, яку використовували під час гри у квідич, – Life 24).

Майстер погодився зробити таке татуювання, але хотів доповнити все кількома деталями. В результаті тату вийшло зовсім іншим: спеціаліст домалював крила, які реально невдало виглядають.

Таке враження, ніби з мене зараз стирчать курячі крильця, – жартома коментує блогерка.

Татуювання, яке зробила дівчина / Скриншот тікток Tash B

Крила вийшли занадто масивними, що не сподобалося дівчині. Утім, вона не сильно засмутилася: тепер думає, як переробити татуювання, щоб повністю позбутися від "курячих крил". Цікаво, але багатьом користувачам тіктоку сподобався малюнок:

  • Мені здається, що татуювання досить миле. Воно не виглядає дивно чи некрасиво.
  • Той факт, що в тебе є татуювання з "Гаррі Поттера" вже робить тебе елітною.
  • Воно таке унікальне.
  • Попроси когось переробити цей малюнок! Хороший майстер точно з цим справиться.