Британська зірка підкорила червону доріжку заходу розкішною дизайнерською сукнею, яка, як виявилось, мала один нюанс. У чому він полягав, розповідає 24 Канал.

До теми Дженніфер Еністон похизувалась стрижкою з "Друзів": як вона виглядала на "Золотому глобусі"

У чому нюанс розкішного образу Дуа Ліпи

Цьогоріч для червоної доріжки "Золотого глобуса" Дуа Ліпа обрала дизайнерську сукню від бренду Schiaparelli із золотими прикрасами. Унікальне вбрання з оксамиту створив сам креативний директор бренду.

Сукня Дуа Ліпи була оформлена у стилі "русалки" зі спідницею, яка зібрана на подолі так, щоб не втратити своєї форми. Образ зірки доповнили золотою фурнітурою, яка нагадувала кістки.

Безперечно, Дуа Ліпа виглядала розкішно та неперевершено у своєму вбранні. Однак її гарна сукня мала один нюанс – співачка у ній майже не могла сісти.

Неперевершена сукня Дуа Ліпи виявилась зовсім не зручною: дивіться відео

Кадрами її спроби зайняти зручне положення у дизайнерській сукні поділились у тікток фанати знаменитості.

На ролику Дуа Ліпа намагається зручно сісти у своєму розкішному вбранні, але їй вдається лише спертися на спинку стільчика, сидячи на краю, оскільки сукня не дозволяє більших маневрів.

У коментарях на такий нюанс сукні глядачі відео відреагували з гумором. Хтось відмітив, що він так само виглядає в улюблених джинсах, а деякі додали, що "принаймні сукня виглядає дуже добре".