Через її говірливість наречений міг легко зірвати весілля. Зараз дівчата майже не розмовляють, хоча сестра вибачилася за все.

Цікаво Бранч із білим ігристим SHABO Special Edition брют

Головний секрет нареченої

Жінка анонімно розповіла, що переспала з двоюрідним братом свого чоловіка. Але є один нюанс: це сталося до того часу, як вони почали зустрічатися. Жінка шкодує за свій вчинок, адже той був одруженим. Саме тому обоє домовилися мовчати – і забули про цю ситуацію.

Я не зраджувала Джеймі (наречений, – Life 24), бо в той час ми не зустрічалися. Це сталося за два тижні до того, як Нік (двоюрідний брат, – Life 24) познайомив мене з ним, – згадує жінка.

Нещодавно наречена розповіла про все своїй сестрі Чері, якій щиро довіряла. Вона, до слова, була дружкою в неї на весіллі. Як виявилось – дівчина не вміє берегти секрети.

Сестра була дружкою нареченої / Фото Unsplash

Під час посиденьок на святі наречена побачила, як Чері щось шепотіла на вухо молодому. В цей момент він зблід і жахливо роздратувався. На щастя, йому вдалося опанувати себе. Розбір польотів стався вже в готельному номері після весілля.

Там він напряму спитався: "Це правда, що ви переспали з Ніком незадовго до нашої зустрічі?" Молодята кілька годин обговорювали ситуацію, але зрештою змогли все владнати: домовилися забути про минуле і сконцентруватися на майбутньому.

Утім, молода все одно звернулася до сестри.

Я написала, що вона мені огидна через те, що зіпсувала весілля. Також вона змусила Джеймі почувати себе жахливо в той день, який ми з нетерпінням чекали, – сказала наречена.

Сестра вибачилася за свій вчинок і пообіцяла більше ніколи так не робити. Але нареченій досі важко про це забути.