Метеоролог Том познайомився зі своєю коханою Раєю ще в 2016 році. Пара влаштувалася працювати у компанію AccuWeather, яка надає прогнози погоди для американських телеканалів.

Цікаво Де зробити найкращі фото цього літа: 5 інста-локацій в Україні

Минув час – і хлопець надумав освідчитися своїй дівчині. Він так і не придумав, як це зробити, тому кілька тижнів ходив із колечком в кишені.

Та чоловік не зможе – кохана допоможе. Одного разу Рая запропонувала Тому з’їздити у передмістя, щоб подивитися на бурю. У прогнозах писали, що там може виникнути торнадо. Такий шанс хлопець вже не міг втратити.

Том та Рая з друзями на фоні смерча, який от-от виникне / Скриншот The Wichita Eagle

Закохані рвонули "полювати" на торнадо разом із друзями. Їм дуже пощастило: вони якраз застали грозові хмари, у яких почав "зароджуватися" смерч. Том вирішив не випробовувати долю і одразу став на коліно перед Раєю. Дівчина навіть не вагалася – вона сказала: "Так!".

Дівчина була неймовірно щаслива / Скриншот The Wichita Eagle

Цікаво Вони про це не знали: жінка одночасно вийшла заміж за двох чоловіків

Вони збиралися гучно відсвяткувати, але торнадо вже почав набирати оберти. Щасливі молодята швидко поїхали додому, щоб уникнути зайвих проблем.

Якщо ви вирішите зробити таку ж пропозицію, пам’ятайте, що біля вас має бути хороший метеоролог. Без його допомоги ви можете потрапити в біду, – застерігає усіх Том.