День святого Валентина не обов’язково повинен бути присвячений традиційним справам. Які ідеї оригінальних побачень існують, розповідаємо далі.

До теми Романтичний вечір вдома: 6 порад, які допоможуть створити особливу атмосферу

Кулінарний майстерклас

Замість того, щоб разом вечеряти в переповненому ресторані, спробуйте відвідати кулінарний майстерклас. Відточіть свої навички володіння ножем і випробуйте новий рецепт чи два, а потім насолоджуйтеся плодами своєї праці.

Спа-день для двох

Шукаєте спокійний спосіб провести День святого Валентина? Здивуйте свою другу половинку днем, проведеним разом у спа-центрі. Таке побачення точно дасть змогу вам відпочити та налаштуватися на романтичний настрій.

Потіште внутрішнього підлітка

Інтенсивність і новизна молодого кохання не тривають вічно, але ви можете повернути ті емоції. Проведіть годину, граючи в лазертаг, відвідайте парк розваг або покатайтеся на картингу. Візьміть солодку вату та тримайтеся за руки. Можливо, якщо вам пощастить, ви навіть зможете отримати свій перший несміливий поцілунок.

Влаштуйте собі активний день

Вирушайте разом у похід, на уроки йоги або покатайтеся на велосипеді. Спаліть трохи калорій і нагуляйте апетит перед тим, як вирушати на вечерю. Такі активності створять чудовий настрій і ви можете продовжити займатися ними й після 14 числа, адже дослідження показують, що пари, які працюють над своїм здоров'ям разом, мають більш успішні стосунки та результати.

Вийдіть із зони комфорту

День Святого Валентина – ідеальний привід спробувати щось нове. До прикладу, можна піти разом на уроки танців, спробувати заняття з кераміки, малювати та випробувати новий вид спорту, яким ви ніколи раніше не займалися. Новизна зробить побачення більш захопливим.

Віддайте своє побачення у руки долі

Вирушайте в місто лише з гаманцем і монеткою. Підкиньте її, щоб прийняти будь-яке рішення – повернути ліворуч або праворуч, зайти в бар або продовжити гуляти, поїсти в пабі чи гарному ресторані, випити вина чи пива, піти у кіно на останній сеанс чи повернутися додому. Розважайтеся та подивіться, куди у результаті вас заведе таке побачення.