Проте зараз все частіше прихильниками сталої моди стають не лише дизайнери, але й знамениті покупці, які не соромляться двічі одягати однакові вбрання для публічних виходів. Нові ековіяння підтримала і герцогиня Кембриджська Кейт Міддлтон.

Цікаво Чому вінтажні вина – це рідкість: як створюються Великі ігристі SHABO Grande Cuvée

9 суконь, які Кейт Міддлтон одягала двічі

Зірки все частіше відвідують урочисті заходи в сукнях, які вони одягали і раніше. Звернутись до своєї великої колекції вбрань від відомих брендів, як от Jenny Packham, Alexander McQueen і Erdem, вирішила і герцогиня Кембриджська. Для офіційних виходів вона обирає не лише стильні сучасні образи, але й ті сукні, які красуються на полицях вже десяток років.

Герцогині Кейт Міддлтон вдається вміло їх інтерпретувати у сучасність та освіжати новою зачіскою та вдало підібраними аксесуарами. Такі потужні виклики стійкій моді є свідомим вибором, який представниця монархії вміло показує мільйонам прихильників. Тож ми підготували добірку із 9 образів, які Кейт Міддлтон одягала повторно і завжди виглядала неймовірно на червоних килимових доріжках.

Зелена сукня від Jenny Packham


Зелена сукня від Jenny Packham / Фото Getty Images

Кейт Міддлтон захотіла одягнути двічі розкішну зелену сукню від Jenny Packham. Вперше вбрання помітили у 2019 році під час офіційного візиту до Пакистану. Через 2 роки герцогиня вирішила ще раз вийти на публіку у сліпучій сукні.

Ніжний образ від Alexander McQueen


Ніжна сукня від Alexander McQueen / Фото Getty Images

Цьому ніжному образу ось уже 11 років. Вперше вишукана сукня Alexander McQueen покорила папараці та прихильників ще у 2011-у на премії BAFTA. Підтримуючи сталу моду, Кейт Міддлтон вирішила знову покрасуватись у вбранні на тематичній премії Earthshot Prize Awards у 2021 році.

Сукня від Jenny Packham


Сукня від Jenny Packham / Фото Getty Images

Ще одна сукня, якій Міддлтон не дозволила припадати пилом у шафі, створена дизайнером Дженні Пакманом. У ній герцогиня відвідала Olympic Gala у 2012 році, а згодом знову одягла на червону доріжку Tusk Conservation Awards у листопаді 2018 року.

Розкішна чорна мереживна сукня


Розкішна сукня, яку Герцогиня одягала не 1 раз / Фото Getty Images

У це розкішне чорне вбрання Кейт Міддлтон закохалась одразу. В період з 2012 по 2013 герцогиня неодноразово з'являлась на публіці у мереживній чорні сукні з вирізом, щоразу доповнюючи образ новими аксесуарами.

Сукня з розкішним бантом від Catherine Walker


Сукня з пальтом в тон від Catherine Walker / Фото Getty Images

У вишуканій червоній сукні з пальтом в тон від Catherine Walker Кейт приїхала на знімання різдвяного концерту. Згодом герцогиня Кембриджська одягла такий самий фасон вбрання з великим бантом, але у чорному кольорі.

Вбрання від Alexander McQueen


Сукня Alexander McQueen / Фото Getty Images

У білій сукні Alexander McQueen герцогиня Кембриджська двічі підкорювала червону доріжку церемонії BAFTA. Вперше вишукане вбрання, оздоблене золотими деталями, Кейт Міддлтон одягла у 2012 році, а згодом повторила образ у 2020-у.

Твідовий костюм від Dolce & Gabbana


Твідовий костюм від Dolce & Gabbana / Фото Getty Images

Твідовий костюм від Dolce & Gabbana потрапляв у об'єктиви папараці мінімум двічі. Герцогиня відвідала у ньому конференцію Королівського фонду про психічне здоров'я в лютому 2019 року та обрала його для візиту у дитячу лікарню Евеліна в Лондоні.

Квітчаста сукня Alexander McQueen


Квітчаста сукня Alexander McQueen / Фото Getty Images

Розкішне квіткове вбрання модного дому Alexander McQueen Кейт Міддлтон також не захотіла тримати у гардеробі. Герцогиня Кембриджська спершу відвідала у ньому премію BAFTA у 2017-у, а тоді повторно одягла на прийом Portrait Gala 2019 у Національній портретній галереї в Лондоні.

Червоний образ Catherine Walker


Червоний образ Catherine Walker / Фото Getty Images

Кейт Міддлтон підтримала свідому моду і в яскравому червоному образі від Catherine Walker, який одягла у 2019 році на урочисту церковну службу у Вестмінстерському абатстві до Дня співдружності націй. Згодом стало відомо, що у цьому образі герцогиня з'являлась на публіці і раніше, під час офіційного візиту до Нової Зеландії у 2014 році.