Марсело Де Соуза Рібейро, бразильський тату-майстер на тілі якого 1500 татуювань. Їхня загальна вартість становить 34 тисячі євро.

Дивіться також Ходить як краб: жінка змушена терпіти незручності через тату

98% його тіла піддавались змінам

Внаслідок усіх модифікацій (мовиться не тільки про тату) чоловік став схожий на "інопланетного диявола". Зокрема, він видалив вказівний палець і розділив руку навпіл, "зайві" м'язи та шкіру теж вирізали, щоб кінцівка виглядала такою, як у прибульця.

Найтатуйованіша людина
Де Соуз Рібейро до модифікацій / Фото з особистої сторінки

Його останнє тату – застібка-блискавка – створює ілюзію, ніби він вдягнув костюм людського тіла. Крім цього у Де Соуза Рібейро також металеві зуби-ікла, підшкірні імпланти та роздвоєний язик.

Я хотів, щоб складалось враження, ніби рот відкривається за допомогою блискавки,
– пояснив свою задумку 41-річний тату-майстер.

На нанесення останнього тату витратили близько дев'яти годин, а за шкалою больових відчуттів чоловік оцінив його на 7 із 10. Новий образ планується завершити невеликим глибоким розрізом уздовж блискавки, щоб доповнити оптичну ілюзію розстебнутого "костюма людського тіла".

Найтатуйованіша людина в світі
Чоловік зробив нове татуювання / Фото з особистої сторінки

За словами Марсело Де Соуза Рібейро, він цілком задоволений тим, що зробив. Він також розповів, що люди завжди демонструють до нього неабиякий інтерес. Водночас чоловік зазначив, що вже навіть не відчуває, що йому не вистачає вказівного пальця, а всі зміни йому здаються природними.

Подружжя потрапило до Книги рекордів Гіннеса за кількість модифікацій тіла

  • Габріела Перальта та її чоловік Віктор потрапили до Книги рекордів Гіннеса за "найбільшу кількість модифікацій тіла". Загалом вони мають 91 татуювання та модифікацію, включно зі шрамами, чорними очними яблуками і роздвоєним язиком.
  • Подружжя вважає, що їхні дії мають естетичний характер, адже так вони прикрашають себе.