Кессіді хотіла скасувати побачення, адже ураган "Іда", який нещодавно паралізував усе місто, був дуже серйозним. Утім, хлопець наполягав на зустрічі. Та все закінчилося не дуже щасливо.

Цікаво Що таке міжнародні дегустаційні конкурси та навіщо в них брати участь українським виноробам?

Коли випадково пішла на перше побачення під час урагану, хоч почувала себе не дуже добре і хотіла все скасувати в останню мить. Але хлопець хотів зустрітися, – описала ситуацію дівчина у своєму відео в тіктоці cassidydangler.

Кессіді серйозно підготувалася до гулянки: взяла парасольку, одягнула водонепроникну куртку та черевики. Це їй не допомогло. Вже через якийсь час ноги були повністю мокрі, а парасоля ледь не зламалася від вітру.

Кессіді виливає воду з черевиків / Скриншот тікток cassidydangler

Здавалося б, дівчина реально хотіла зустрітися із приємним незнайомцем, якщо так підготувалася. Але він її розчарував. Хлопець влаштував побачення поблизу свого дому, а Кессіді була змушена їхати аж через 80 кварталів. А ще й він відмовився за неї платити у спортивному центрі.

Що творилося на вулиці, коли Кессіді їхала до хлопця, можете побачити нижче

Чесно скажу, не рекомендую ходити на побачення під час урагану чи торнадо. А зустріч оцінюю на нуль балів із десяти. Я не знала, що на вулиці буде така погода. Все почалося тоді, коли я їхала на зустріч. Ніколи б не пішла на таке побачення, якби знала, як воно закінчиться, – розповідає Кессіді.

Ураган "Іда" у США

  • Стихія прийшла на південь США 29 серпня 2021 року. Швидкість вітру складала аж 250 кілометрів на годину. Як наслідок – у південних штатах почалися повені та потопи.
  • Ураган досягав четвертого ступеня з п'яти можливих і був названий п'ятим найпотужнішим ураганом в американській історії.
  • Коли ураган досяг Нью-Йорка, в місті оголосили надзвичайний стан після рекордного дощу. Влада приготувала 2,5 мільйона порцій їжі, 3 мільйони літрів води, електрогенератори тощо.