Метт і Керрі Тессмер провели власне розслідування, щоб дізнатися, ким був автор послань. Що вдалося з'ясувати парі, розповідаємо далі.

До теми Британець придбав старе крісло, а на додачу отримав ключі від вілли в Іспанії

Як пара знайшла сторічні любовні листи

Подружня пара з Міннеаполіса у США, яка переробляла свою ванну кімнату, знайшла два любовні листи, яким може бути майже сто років.

Метт і Керрі Тессмер розповіли, що виявили безліч старовинних речей у стіні за унітазом, включно з контейнерами для ліків, рожевою водою, лезами для гоління й деякими туалетними приналежностями місцевого виробництва від давно зниклих брендів.

За словами подружжя, найцікавішою знахідкою стала пара любовних листів, які, як виявилося, були написані одним і тим же підлітком двом різним дівчатам.

Послання, підписані "Джон Б.", були адресовані Гейзел і Полін. В обох листах хлопець зізнавався в коханні та відданості й просив кожну з них піти з ним на танці.

Прочитавши деякі листи, ми зрозуміли, що, найімовірніше, це був підліток віком від 13 до 18 років. Вони говорили про перший обід, про те, що в цей день у них уроки,
– розповіла Керрі Тессмер.

Історія незвичної знахідки: дивіться відео

Парі ще не вдалося встановили персону Джона Б., але вони вже намітили для себе "пару підозрюваних".

Я б хотіла дізнатися історію, яка стоїть за цим, а також чому листи не були доставлені та чому вони опинилися в стіні нашої ванної,
– додала американка.

Шукаючи можливих авторів листів, подружжя говорить, що Джон Павло, перший власник будинку, жив у ньому зі своєю сім'єю з 1920-х до 1950-х років, і в нього був син, якого теж звали Джон.

Джону Джозефу Павло було близько 17 років, коли він жив у цьому будинку зі своєю сім'єю,
– каже Керрі Тессмер.

Другим "підозрюваним" став Джон Бук, який народився в 1930-х роках, але був уже дорослим, коли переїхав у будинок у 1960-х. За словами подружжя, на горищі вони знайшли кілька його старих шкільних зошитів, що свідчить про те, що він зберігав спогади про свої підліткові роки.