Купажі Iukuridze Family Wine Heritage відібрані особисто засновником SHABO Важою Іукурідзе спільно з міжнародними експертами та консультантами компанії Derenoncourt (це одна з найвідоміших організацій винного світу).

Цікаво Вечеря з вином: витримане ігристе SHABO Classic брют та курка, запечена з картоплею

Колекцію представили світу у день 18-річчя компанії SHABO


Унікальна колекція Iukuridze Family Wine Heritage / Фото SHABO

Природне бажання кожної людини – знайти свій життєвий шлях. Вино завжди було моєю великою пристрастю, тому що це унікальне поєднання природи та людства, і знайти це ідеальне поєднання – моя справжня мета,
– поділився Важа Іукурідзе, засновник компанії та колекції.

Над створенням Iukuridze Family Wine Heritage працювали з моменту заснування компанії і сьогодні, через 18 років, подарували світові можливість познайомитись з цими винами.


Над створенням Iukuridze Family Wine Heritage працювали 18 років / Фото SHABO

На своїй сторінці у Facebook СЕО та співзасновник SHABO Гіоргі Іукурідзе заявив, що цей значущий подарунок був зроблений на честь його матері Бели, яка все життя була і є головною музою засновника компанії (його батька).


Колекція створена на честь дружини засновника SHABO / Фото SHABO

Вина Iukuridze Family Wine Heritage – єдині в Україні вина зі статусом Контрольованих найменувань за походженням (аналог франц. Appellation d’Origine Controlee). Вони мають великий потенціал пляшкової витримки, а також ідеальні для колекціонування. Однак не кожен зможе поповнити ними свою енотеку, адже такі вина не можна просто так купити. Де, як і коли великі вина SHABO будуть доступні – поки не відомо. Всі подробиці у пресслужбі SHABO обіцяли розповісти згодом.

|
Вина Iukuridze Family Wine Heritage чудово підійдуть для колекціонування / Фото SHABO