24 Канал підготував тест, що використовує колірні спектри та абстрактні зображення для відображення різних емоційних станів. Він допоможе з'ясувати ваш рівень щастя.

До теми Який вид діяльності ідеально вам підходить: оберіть картинку та дізнайтесь своє призначення

Наскільки ви щасливі

У цьому тесті колірна гама кожного малюнка відповідає певному рівню щастя. Це дозволяє вам зрозуміти, де саме ви перебуваєте у цьому спектрі.

Оберіть те зображення, що найбільше резонує з вашими внутрішніми відчуттями, і дізнайтеся більше про свій емоційний стан. Пориньте у цю захопливу подорож самопізнання та відкрийте нові горизонти свого емоційного світу!

Оберіть зображення, яке приваблює найбільше / Зображення згенероване штучним інтелектом за допомогою DALL-E

Варіанти відповідей

  • Картинка 1 – радість

Ваш вибір відображає високий рівень щастя та ентузіазму в житті. Ви, здається, переповнені позитивними емоціями та відчуваєте глибоку вдячність до світу. Ваш оптимізм допомагає вам бачити красу навіть у найпростіших речах, і ви з легкістю знаходите радість у повсякденному житті.

  • Картинка 2 – натхнення

Цей варіант вказує на загально високий рівень задоволення життям та присутність у ньому моментів натхнення та креативності. Ви, можливо, перебуваєте у фазі особистого або професійного зростання, де кожен день приносить нові ідеї та можливості. Ваше життя наповнене сенсом, і ви відчуваєте, що рухаєтеся в правильному напрямку.

  • Картинка 3 – спокій

Ваш вибір символізує стан спокою та рівноваги. Можливо, ви переживаєте період стабільності, де радісні моменти збалансовані періодами спокою або невизначеності. Ви вмієте знаходити внутрішній спокій навіть у нестабільні часи й здатні адаптуватися до змін.

  • Картинка 4 – сум

Цей варіант відображає низький рівень щастя або навіть відчуття смутку. Ймовірно, ви переживаєте складний період у житті або проживаєте втрату чи розчарування. У цьом стані важливо пам'ятати, що це тимчасово, і шукати підтримку та способи для покращення вашого самопочуття.

Додамо, що цей тест не є вичерпним і його інтерпретація не може вказувати на діагноз, який мають ставити фахівці. Якщо ви відчуваєте якісь ментальні проблеми, зверніться за допомогою до спеціаліста.