До найпопулярніших солодких назв макіяжів цього сезону належить полуничний, вишневий макіяж та назви, які пов’язані зі славнозвісним латте та алкоголем мартіні.

Читайте також Робіть це щодня: 6 секретів дівчат, у яких бездоганне волосся

Strawberry makeup

Цей макіяж став популярним наприкінці літа, втім досі не втрачає своїх позицій. Започаткувала моду на цей makeup інфлюенсерка Гейлі Бібер на честь запуску бальзаму для губ свого бренду із запахом полуниці.

Виглядає цей макіяж дуже природньо та ніжно. Суть тренду полягає у повторенні зовнішнього вигляду ягоди – тендітні та яскраві відтінки червоного на губах з темними кісточками на обличчі.

Треба нанести мінімум тону та консилера та використовувати світлі відтінки для контурингу. На щоки треба нанести багато рум’ян рожевого відтінку. Олівцем для брів чи очей, ледь легкими торканнями треба нанести крапки, які імітують веснянки, ніби кісточки на полуниці. Такий макіяж не потребує складних технік, тож його зможе зробити кожна дівчина.

Cherry makeup

Цей образ чудово пасуватиме для вечірнього виходу чи навіть варіанту на Геловін. Використайте мінімум контурингу, роблячи обличчя однотонним. На повіки можете нанести трохи нюдових тіней, намалюйте прямі стрілки з мінімальним кутом, трохи розтушуйте та закріпіть результат чорною підводкою, яка додасть інтенсивності. Губи намалюйте помадою темно-червоного відтінку. Зверху можете додати прозорого блиску.

Latte makeup

Цей макіяж чудово впишеться у ваші денні та вечірні плани. Тут вже варто звернутися до бронзера та коричневих відтінків. Зробіть акцент на скульптуруванні овалу лиця за допомогою кремових текстур.

Коричневі тіні нанесіть на всю поверхню повік та додайте хайлайтер, який треба нанести на внутрішні куточки очей. Це додасть виразності очам. Завершіть макіяж нанесенням блиску чи помади теплого нюдового відтінку.

Martini makeup

Це один із найсвіжіших трендів у макіяжі і він здобув назву класичного коктейлю мартіні. Основним інгредієнтом в подачі напою є оливка, тож зелений колір ліг в основу цього тренду.

Щоб повторити цей тренд, візьміть кілька відтінків зеленого та нанесіть їх у техніці smokey eyes. Зовнішні куточки зробіть темнішими, змінюючи їх на світлі, рухаючись до середини обличчя. Промалюйте стрілки чорним олівцем, щоб підкреслити погляд. Губи нафарбуйте яскравим блиском.