Вони стали унікальним доповненням історії, яка закарбована у зображеннях всіх членів великої родини. Life 24 діляться добіркою найвідоміших портретів королівських персон.

Цікаво Тренд на якість і як це бути руйнівниками стереотипів вина України, – СЕО SHABO Гіоргі Іукурідзе

Найвідоміші портрети представниць королівської родини

Герцогиня Кейт

Новим експонатом королівських колекцій є портрет герцогині Кембриджської, який створили з нагоди її 40-річчя. Довірили таке важливе завдання легендарному фотографу Паоло Роверсі. Для знімання герцогиня обрала сукню від Alexander McQueen, а прикраси – з ювелірної колекції британської монархії.


Офіційний портрет герцогині Кетрін / Фото з інстаграму герцогів Кембриджських

Єлизавета II

Портрет Єлизавети II – ще один культовий знімок у колекції британської королівської родини. Над створенням світлин працював фотограф Сесіл Бітон, який тоді був відомий завдяки зніманням Одрі Хепберн, Мерилін Монро і Вінстона Черчилля. Її Величність позувала у сукні, яку створив придворний модельєр Норман Гартнелл, фіолетовій мантії, пошитій спеціально для цього заходу, та імператорській короні, створеній ще в 1820 році.


Офіційний портрет королеви Єлизавети II / Фото Vogue

Принцеса Маргарет

Ще над одним відомим портретом молодшої сестри королеви, принцеси Маргарет, працював також Сесіл Бітон. Він був створений з нагоди 19-річчя принцеси та опублікований 8 липня 1949 року. Визначною деталлю в образі Маргарет є браслет Cartier із перлів, який прикрашений літерою М та короною.


Офіційний портрет принцеси Маргарет / Фото Vogue

Принцеса Діана

У королівському арсеналі є чимало світлин принцеси Діани. Їх часто робили як у студії, так і під час публічних виходів. Один із найчарівніших портретів було створено у 1984 році. Там принцеса Діана позує перед фотографом з маленьким принцом Вільямом на руках.


Офіційний портрет принцеси Діани / Фото Vogue

Принцеса Анна

У 2020 році Кенсінгтонський палац поділився унікальними портретами принцеси Анни з нагоди її 70-річчя. Створив пам'ятні світлини єдиної доньки королеви Єлизавети II фотограф Джон Суоннелл. На них принцеса Анна позує в резиденції Геткомб-парк у графстві Глостершир.


Офіційний портрет принцеси Анни / Фото Букінгемський палац

Принцеса Шарлотта

Навіть маленька принцеса Шарлотта вже може похвалитись кількома офіційними портретами. Один із таких був створений тоді, коли доньці принца Вільяма і Кейт Міддлтон було лише кілька місяців. Фотограф у неї теж особливий – сама герцогиня Кембриджська, яка захоплюється зніманнями.


Офіційний портрет принцеси Шарлотти / Фото Vogue