Продукція компанії SHABO, яка отримала більше 500 нагород на престижних міжнародних конкурсах, ідеально поєднується зі стравами високої кухні знаменитих ресторанів. Про це 24 каналу повідомили у прес-службі SHABO.

Читайте Ексклюзив від SHABO: вино, створене під землею

Чи здивуєтеся ви, зустрівши SHABO у ресторані HIDE у Лондоні? А якщо в Парижі у ресторані Le Cinq офіціант запропонує вам поєднати рататуй з вином SHABO? Так, наше вино ідеально поєднуються зі стравами високої кухні мішленівських ресторанів і з ним вже не перший рік знайомі любителі вина в Європі, – розповіли у SHABO.

Поки ж кордони закриті через пандемію коронавірусної інфекції COVID-19, знайти улюблені вина SHABO можна в українських закладах.

Цікаво Новий магазин у Китаї: SHABO продовжує розвивати ринок експорту

Винами SHABO можна насолодитися у ресторанах Лондону та Парижа / Фото shabo.ua

Нагадаємо, SHABO – єдина в Україні компанія, яка отримала право створювати преміальні вина "контрольованих найменувань за походженням" (український аналог французьких Appellation d'origine controlee).

У розпорядженні SHABO – унікальний терруар України, 1200 га виноградників і 4 млн виноградних лоз, більша частина яких – сорти з кращих розплідників Європи: Каберне Совіньон, Каберне Фран, Мерло, Мускат Оттонель, Піно Грі, Піно Нуар, Рислінг Рейнський, Совіньон Блан, Сіра, Трамінер рожевий, Шардоне і інші.