Сьогодні все більш популярними стають натуральні матеріали. Зокрема, новою модною тенденцією є бавовняна білизна. Як її обирати та у чому переваги таких виробів, розповідає 24 Канал.

Також цікаво Безшовна білизна – хіт 2024 року: чому українки все частіше її обирають

Чим особлива бавовняна білизна

Більшість сучасних тканин, з яких виготовляють спідню білизну, є екологічними й безпечними для здоров'я. Однак саме бавовна є абсолютним фаворитом виробників і найбільш популярним матеріалом, з якого виготовляють трусики та бюстгальтери.

Усе це через властивості цієї тканини. По-перше, бавовна є екологічною і не провокує подразнень чи алергій, що робить її універсальним матеріалом для білизни. По-друге, бавовняна нитка має товщину від 0,01 до 0,04 мм, що при пряжі забезпечує відмінне зчеплення і, як наслідок, міцність полотна. Тож така білизна є ще й довговічною. Особливо, якщо врахувати, що вироби з бавовни витримують високі температури та часті прання, зберігаючи м'якість тканини.

Бавовна є екологічною і не провокує подразнень / Фото Shutterstock

Крім цього, бавовна має приємну поверхню, вона м'яка на дотик і ніжна до тіла. Ця тканина добре пропускає повітря та дозволяє шкірі дихати, не створюючи дискомфорту під час носіння.

Також бавовна добре відводить вологу та відмінно забезпечує терморегуляцію. Відтак взимку така білизна не дає змерзнути, а влітку в ній не жарко.

Ці та інші якості роблять її найбільш гігієнічним і безпечним матеріалом для спідньої білизни, а також гарантують тривале носіння та неймовірну зручність.

Як обрати найкращу білизну з бавовни

У питанні вибору найкращої білизни з бавовни немає особливих секретів. Найважливіше – звертати увагу на склад. Добре, якщо на бірці буде наступна інформація: бавовна – 95/100%.

Такі цифри гарантуватимуть відмінну якість білизни, адже приємні до тіла вироби найкращого ґатунку шиють з матеріалів, які на 80 і більше відсотків складаються саме з натуральних волокон. Хоч такий інтимний одяг коштуватиме на порядок дорожче синтетичних аналогів, він точно буде зручним і практичним в носінні.

Якщо ж перевіряти склад та шукати найкращу білизну звучить як нездійсненна місія, рекомендуємо обирати спіднє від перевіреного виробника. В Україні, без сумніву, це бренд Anabel Arto.

У колекції бренду є не тільки комфортна, а й не менш гарна білизна / Фото Anabel Arto

Anabel Arto не лише слідує модним тенденціям, але й створює їх. Дизайнери бренду надихаються найкращими світовими колекціями спідньої білизни і розробляють ексклюзивні та витончені комплекти, які зможуть додавати жінкам впевненості, не жертвуючи комфортом. Адже до кожної колекції мереживної білизни Anabel Arto є бавовняна капсула в тому ж стилі. Така турбота дає можливість клієнткам бренду відчувати себе неперевершеними та носити неймовірно красиву та головне зручну білизну.

Бавовняні трусики стануть ідеальним доповненням до мереживного бюстгальтера / Фото Anabel Arto

Знаковим є й те, що в Anabel Arto використовують лише найкращі тканини, які підбирають на виставках сировини в Європі та Азії. Кожне полотно проходить дуже ретельний відбір, завдяки цьому всі вироби приємні на дотик та з максимальним використанням натуральних полотен.

Зокрема, для бавовняної капсули Anabel Arto використовує довговолокнисту бавовну. Вона значно якісніша, адже нитки з таких волокон є тоншими, що впливає на текстуру тканини. Завдяки цьому бавовняна білизна Anabel Arto набагато приємніша на дотик, аніж вироби інших брендів, а також довше носиться і не кошлатиться. Тож навіть у корсетній білизні додають бавовняну підкладку у чашечках бюстгальтерів та ластовиці трусиків, щоб жінка відчувала лише комфорт, одягаючи цей виріб.

Бренд використовує найякісніші матеріали для своїх виробів / Фото Anabel Arto

Тож завдяки Anabel Arto жінкам можна більше не перейматися за склад спідньої білизни, не витрачати години вільного часу на пошуки трусиків і бюстгальтерів із натуральних та екологічних матеріалів, а також забути про вибір між елегантними фасонами та зручністю. Бренд Anabel Arto дає змогу кожній відчувати комфорт і впевненість, одягаючи якісну спідню білизну. А це – перший крок до підкорення вершин та змін на краще.