Як сподобатись іншим: 8 хитрих трюків від психологині
Джерело:
boredpandaДобре, коли вдається відразу подружитись з новою людиною. А що робити, коли і розмова не йде, і людина видається неприязною, а встановити контакт треба? Психологи знають кілька лайфхаків, які допоможуть вам завоювати прихильність незнайомців чи давніх друзів.
Британський коуч та сертифікована психологиня Франческа Тігін ділиться на своїй сторінці у тікток лайфхаками та порадами, які можуть полегшити іншим життя та навчити комунікувати. Зокрема, вона розповіла як себе поводити, щоб сподобатись іншим людям.
Читайте також Італійці обирають українське: коньяки України відкрили новий експортний напрямок
Попри те, що відео Франчески ґрунтуються на наукових дослідженнях, вона радить самим спробувати ці лайфхаки у реальному житті: "Найкращий спосіб зрозуміти, правда це чи ні, – це перевірити це самостійно. Я закликаю своїх підписників не вірити мені на слово, а перевірити всі методи й поради, які я їм даю, і подивитися, чи це працює".
Не відповідайте відразу
Якщо людина поставила запитання, не спішіть зі відповіддю. Зачекайте кілька секунд і тільки тоді говоріть. Так у людини складеться враження, що ви не сказали перше, що прийшло на думку, а дійсно подумали.
Відповідайте за кілька секунд / Фото Unsplash
Попросіть про невелику послугу
Людям приємно допомагати іншим – це називається "ефект Бенджаміна Франкліна". Звісно, не йдеться про прохання влаштувати вас не роботу. Просте: "Передай сіль, будь ласка" чи інше маленьке прохання, яке не вимагає великих зусиль, вже приверне увагу і змусить людину думати, що ви їй приємні.
Робіть компліменти
Якщо людина побачить симпатію з вашої сторони, швидше за все, відповість вам тим же. Тому не соромтесь казати щось на кшталт "У тебе хороший музичний смак" чи "Який крутий колір волосся" або ж "Мені подобається твоя думка".
Веселий сміх, теплі обійми та улюблене вино SHABO – збирайтесь на затишні сімейні посиденьки з рідними та згадуйте найкращі спільні моменти за келихом червоного сухого. Найкращі пропозиції в інтернет-магазині SHABOКивайте головою
Кожній людині важливо, щоб її слухали й чули, коли вона чимось ділиться. Кивання головою – це один знаків, який люди підсвідомо шукають в інших під час розмови. Це переконує їх, що ви дійсно уважно вслухаєтесь і розумієте співрозмовника.
Важливо уважно слухати співрозмовника / Фото Pexels
Важливі – дрібниці
Не забувайте називати людину на ім'я час від часу. Коли ми чуємо, як хтось напряму до нас звертається, то відчуваємо свою важливість.
Попросіть поради
Схожий ефект, як з ім'ям, можна досягнути, просто запитавши думку людини щодо певного питання. Зробіть так, щоб людина відчувала: вона тут потрібна, а її точка зору справді важлива.
До теми Як дати нове життя вашим стосункам: 5 дієвих порад від психологині
Показуйте долоні
Не ховайте руки, коли розмовляєте з кимось. Відкриті долоні показують, що вам немає чого приховувати, ви чесні і можете бути другом.
Тримайте долоні відкритими, коли розмовляєте / Фото Pexels
Повторюйте за людиною
Звісно, якщо ви почнете повністю копіювати манеру говорити, міміку, якісь слова-паразити, які людина часто вживає, це може сприйматись як образа. Проте якщо ви дійсно хочете сподобатись людині, Франческа радить просто говорити на одній гучності з людиною та переймати від неї деякі жести. Так людина буде бачити щось вже знайоме і сприйматиме вас краще.