Налаштуйте техніку

Всі учасники вечірки повинні наперед перевірити, чи працює камера, мікрофон і інтернет. Свято може зіпсуватися, якщо пів години чекати, поки хтось налаштує камеру.

Новорічні декорації

Якщо у вашій сім’ї прикрашають ялинку 31 грудня, то цього року зробіть це раніше. У 2020 ми всі заслужили трохи більше свята. Вогники та іграшки подарують святковий настрій. Не забудьте увімкнути Let it snow чи Merry Christmas.


Святковий декор подарує новорічний настрій \ Photo by Lynda Hinton on Unsplash

Музичний супровід

Це важливий і обов'язковий елемент кожної вечірки. Є два варіанти формування плейлиста. Перший – обираєте одну людину і вона додає музику, враховуючи побажання колективу. Другий – створюєте папку, у яку кожен завантажує улюблену музику.

Запальні танці

Музику обрали? Не забудьте про танці. Так-так, в онлайні це цілком реально. І тепер нема чого соромитися – все одно не буде ідеально видно ваші рухи.

Смаколики для вечірки

Радимо наперед домовитися про однаковий алкоголь та їжу. Наприклад, роли чи піцу. Це створить атмосферу, ніби всі знову разом. Наливайте вино та говоріть тости. До речі, можете замовити однакові келихи.

Цікаво! Як легко вибрати келих для вина: корисні поради

Ще один варіант – приготувати щось разом. Головне – обрати рецепт, який був би всім під силу.


Домовтеся про однакову їжу та алкоголь з колегами \ Photo by tabitha turner on Unsplash

Дрес-код

Виберіть форму одягу для вашої вечірки. Можливо, це будуть запальні 80-ті, стиль легендарного серіалу "Друзі" чи цьогорічний тренд – костюм коронавірусу. Найлегший варіант – офісний стиль. Ми всі вже сумуємо за ним.


Костюм коронавірусу для корпоративу \ Фото balagan

Подарунки

Цьогоріч не потрібно скасовувати "Таємного Санту". На допомогу прийдуть сучасні помічники. Є сервіси, які швидко розподілять учасників. Потрібно ввести ім'я, електронну пошту, побажання та максимальну суму для подарунка.

Сайти для допомоги "Таємному Санті":

  1. Draw Names
  2. Secret Santa Organizer
  3. Elfster

Надіслати подарунок можна кур’єром або згідно з усіх карантинних правил – залишити під дверима. Проте обов’язкова умова – не відкривати до онлайн-вечірки.

Можливість для знайомства

Ви вже втомилися чути про те, як ваш колега вчиться грати на гітарі? Нарешті зможете почути його вміння. Онлайн-вечірка – це прекрасна можливість нарешті краще познайомитися один з один та сім’ями друзів.


Завдяки техніці можна провести корпоратив онлайн \ Photo by Ben Collins on Unsplash

Розважальна програма

Онлайн можна зіграти набагато більше ігор, ніж ми собі уявляємо. Від банального "Крокодила", коли комусь загадують слово і він має його показати – до "Що? Де? Коли?".

Більше ідей, як провести корпоратив в онлайні дивіться у відео сюжету 24 каналу: