Якщо ви не знаєте, який у вас тип шкіри, то допоможе його визначити простий тест. Зірковий дерматолог Шерін Ідріс розповіла, що для цього треба виділити усього кілька хвилин.

До теми Шкіра стане, ніби оксамит: для чого потрібен скребок гуаша та як правильно ним користуватися

Як визначити свій тип шкіри

Дерматолог розповіла, що для визначення типу шкіри необхідно просто вмитися й насухо витерти обличчя. За 30 хвилин стане зрозуміло, який саме тип ви маєте.

Вимийте обличчя, витріть його насухо і нічого не робіть – просто чекайте. Якщо через 30 хвилин ваша шкіра лущиться, ймовірно, ви маєте суху шкіру й ваша шкіра виробляє замало себуму,
– розповіла дерматологиня.

Якщо шкіра за 30 хвилин шкіра не суха, не лущиться, то ви власник жирної шкіри. Втім, багато жінок мають комбіновану шкіру. У таких випадках частина обличчя буде жирною, а інша – бути сухою.

Окрім того, якщо ви відчуваєте, що ваша шкіра стягнута й виникає відчуття "скрипучості", то, за словами Шерін Індріс, це свідчить про зневоднення. Варто зауважити, що це не суха шкіра, а лише та, що потребує додаткового зволоження.

Як визначити свій тип шкіри: дивіться відео

Наостанок Шерін Ідріс підкреслила, що не існує нормального типу шкіри. Дерматологиня пояснила, що у жінок можуть відбуватися гормональні коливання – це впливає на тип шкіри.