Героїні нашої добірки точно люблять дивитися у дзеркало. Вони досягли неймовірних результатів, адже схудли не на один десяток кілограмів. Поїхали надихатися та досягати своїх цілей разом із Life 24!

Цікаво Супербабуся: 70-річна пенсіонерка, яка пробігла понад 100 марафонів

"Я змогла схуднути і продовжую підтримувати форму"

Фото Reddit

"Я не тільки скинула 25 кілограмів, але й змогла покращити форму свого тіла. Все через правильне харчування та тренування упродовж 3 років"

Фото Reddit

"Я хочу, щоб та я, яка плакала після виходу з магазину, бо жодні джинси не підходили, побачила себе зараз. Я втратила 82 кілограми і підтримую вагу упродовж 2,5 років. Я так пишаюся собою"

Фото Reddit

"Реальність така, що більшість людей недостатньо працює. Вони непослідовні, їм не вистачає терпіння, і вони бояться невдачі. Більшість людей думає, що тренування мають бути легкими. Але насправді все не так. Ви будете усміхатися лише після того, як побачите, який результат ви досягли"

Фото Reddit

Розкішно!

Фото Reddit

2016 рік та 2019 рік

Фото Reddit

Вау! Ця жінка неймовірно помолодшала після схуднення

Фото Reddit

"Справа не тільки в схудненні. Моя фітнес-подорож була моєю версією боротьби за себе. Я не знала, що буде далі, а просто відчувала, що мені потрібно працювати ретельніше, ніж будь-коли, щоб отримати тіло мрії"

Фото Reddit

"Ваше тіло багато говорить про вас і ваш образ життя. Так що перестаньте звинувачувати свою генетику та користуйтеся тим, що у вас є. І отримайте з цього максимум користі"

Фото Reddit

"Коли я втрачаю мотивацію рухатися далі, то просто дивлюся на ці фото і розумію, скільки всього я вже досягнула. І не можна дозволити собі це втратити"

Фото Reddit

"Вам буде важко. Це потребує жертв, сили волі та рішучості. Будуть спокуси та невдачі. Але результат настільки вас втішить, що ви будете щасливі"

Фото Reddit

Що? Зліва – 26 років, справа – 48

Фото Reddit

Бабусі 72 роки, і вона змогла!

Фото Reddit

"Моїм хобі на той час було сидіти і поїдати морозиво. Але з часом все змінилося, і я вирішила повністю змінити себе"

Фото Reddit

Цікаво Дівчина витратила 23 тисячі євро, щоб виглядати як Барбі: фото

Бонус. Хлопчина молодець!

Фото Reddit