Понад десять років оксамитове червоне, свіжо-мінеральне біле і ягідно-фруктове рожеве "розлітаються" буквально за пару місяців. Позиції лімітовані – менше 9 тисяч пляшок – і спробувати їх дійсно варто встигнути.

Ті самі ягоди, які ще цього серпня були на лозі найкращого теруару, вже сьогодні SHABO Молоде 2020.

Ті самі ягоди, які ще цього серпня були на лозі найкращого теруару, вже сьогодні SHABO Молоде 2020 / Фото SHABO

Всі молоді вина SHABO відрізняються приємною легкістю та свіжістю, тонким квітково-фруктовим букетом. А в цьому році ще й випущені з унікальними етикетками, для створення яких запросили молодих художників.

Читайте також: Чи можна приходити в ресторан зі своїм алкоголем: що таке cork fee

Колаборації світових винних будинків з художниками популярні не одне століття. Свого часу на винних етикетках з'являлися роботи Сальвадора Далі, Василя Кандинського, Пабло Пікассо і багатьох інших відомих діячів мистецтва. Актуальний тренд і зараз.

shabo вино шабо
Молоді вина SHABO відрізняються приємною легкістю / Фото SHABO

Але співпраця SHABO і художників – не просто вдала маркетингова ідея, це більшою мірою соціальний захід. Створення нової етикетки для колекції молодого вина стало одним з кроків на підтримку молодих талантів Одеського художнього коледжу ім. М.Б. Грекова. Переможницею, чиї роботи прикрасили Молоді вина-2020 року, стала Маріам Губенко. У кожній з ідей вона провела тонкі паралелі між вином і жіночим характером.

Молоді таланти завжди потребують підтримки, а в сьогоднішніх реаліях особливо. До того ж ми щиро впевнені, що створення вина – це мистецтво, тому наша співпраця зі студентами коледжу "Грекова" дуже логічний крок. Це одночасно і наша соціальна відповідальність, і рух в руслі світових трендів, і можливість для молодого художника заявити про себе на всю країну. Нам дуже подобається результат – цей проєкт ще раз підтверджує, що молоде теж можна сприймати серйозно – будь то ідея, людина або вино,
– підкреслює Гіоргі Іукурідзе, CEO компанії SHABO.

SHABO Молоде знаходить спільну мову з будь-якою стравою. Особливість вин цієї колекції в тому, що вони не проходять процес витримки або батонажа. Завдяки чому свіжі і ароматні з яскравим фруктовим характером готові до вживання вже через 1-2 місяці після бродіння. Стати володарем вина нового врожаю теж легко. Його можна замовити в один клік в онлайн-магазині.

В Центрі культури вина SHABO виноградові присвячено десятки арт-об’єктів. Серед них - галерея робіт відомого фотографа Мішеля Седана.

В Центрі культури вина SHABO виноградові присвячено десятки арт-об’єктів. Серед них – галерея робіт відомого фотографа Мішеля Седана/ Фото SHABO