Роздратована 20-річна дівчина поділилася своїм досить дивним скандалом із користувачами Reddit. Два місяці тому авторка переїхала у власний дім, який придбала за 15 тисяч доларів. Раніше там жив чоловік похилого віку – він помер. Все було нормально, доки дівчина не познайомилася із сусідкою.

Цікаво Візитна картка: SHABO Limited Edition Orange Wine Ркацителі-Шардоне

Через три тижні після переїзду я почала розчищати землю для того, щоб посадити квіти весною… Моя сусідка, назвемо її Джейн (близько 50 років), вийшла і представилася. Я пояснила, що щойно переїхала і готую свій двір до весни, – розповіла авторка.

Дівчина придбала старий дім, який раніше належав старенькому чоловіку / Фото Unsplash

Джейн похвалила дівчину за те, що допомагає літньому чоловіку. Але попросила, щоб вона не організовувала тут жодних вечірок, бо в них тихий район. Авторка ж відповіла, що планує відсвяткувати новосілля, чим добряче здивувала сусідку.

Жінка не зрозуміла, для чого це робити, якщо вона просто орендує квартиру. Дівчина ж намагалася переконати Джейн, що будинок – її власність. Але вона так і не повірила. Це спричинило скандал: через тиждень, коли авторка малювала двері в домі, сусідка аж подзвонила в поліцію.

Вона почала кричати, що я занадто молода, щоб купляти дім, і що звернеться до власника дому. Я попросила її дати мені спокій, але сусідка вимагала доказів… Вона подзвонила в поліцію, назвавши мене сквотером (люди, які нелегально заселяють приміщення, – Life 24), – згадує дівчина.

Закінчилося все цілком прогнозовано: авторка показала документи поліції й попросила, щоб вони вивели Джейн з подвір’я. Сусідка досі злиться, тому дівчина не знає, чи правильно зробила. До прикладу, її батько сказав, що варто було просто показати документи Джейн. Адже навіщо наживати собі ворогів? Утім, користувачі Reddit підтримали авторку:

  • Тут все було ідеально, адже сусідка "облажалася" перед поліцією. А ваш батько – негідник, який не співчуває вам через те, що в сусідки явно щось не те з головою.
  • Якби ви показали їй документ, то вона, напевно, сказала б, що це підробка.
  • Сусідка зробила з тебе ворога, а не ти. Вона знущалася з тебе через твій вік, це не твоя провина. Ти не зобов’язана показувати їй право власності на дім.