Цілком логічно виникає питання – а який вигляд мали голлівудські актори у тому ж самому віці, що і їхні персонажі. 24 Канал створив добірку відомих зірок та порівняв їх вік у фільмі та в реальному житті.

Дивіться також Зірки, яких не торкнувся вік: як виглядають "вічно молоді" знаменитості

Кейт Вінслет у фільмі "Титанік"

У фільмі "Титанік" (1997 рік) Кейт Вінслет зіграла роль 17-річної Рози Дьюітт Б'юкейтер. Вона – донька відомо підприємця, вже має заможного нареченого Каледона Гоклі. Однак на борту вона зустрічає бідного – 20-річного Джека Доусона, у якого закохується.


17-річна Роза Б'юкейтер, яку зіграла 22-річна Кейт Вінслет / Скриншот з фільму

Цікаво, що на момент зйомок фільму Кейт Вінслет було вже 22 роки. Виходить, що вона була старша за свого персонажа на 4 роки. У свої 17 років Кейт Вінслет вже знімалася у кількох фільмах, але світову популярність вона здобула саме після "Титаніку".


Як виглядала Кейт Вінслет у 17 років / Фото Getty Images

Енн Гетевей у фільмі "Щоденники принцеси"

Голлівудська акторка Енн Гетевей дебютувала у кіно у 1999 році, а вже у 2001 році здобула головну роль у фільмі "Щоденники принцеси". Після того, як вона зіграла роль 15-річної Мії Термополис, Гетевей стала світовою зіркою.

Мія проживала звичайне підліткове життя, поки одного дня не дізналася, що її батько був принцом, а вона, виявляється, – принцеса. Ця інформація кардинально змінила життя підлітка й врешті-решт вона стає принцесою.


19-річна Енн Гетевей у ролі 15-річної Мії / Скриншот з фільму

До слова, Енн Гетевей було 19, коли вона зіграла роль Мії. У власні 15 років майбутня голлівудська акторка виглядала по-іншому.

Енн Гетевей під час навчання у старшій школі: дивіться фото

Марго Роббі у фільмі "Я, Тоня"

Марго Роббі зіграла у чималій кількості фільмів. Однак нетиповою для неї стала роль 15-річної Тоні Гардінг у фільмі "Я, Тоня" (2017 рік), яка мріяла стати зіркою у фігурному катанні. У біографічній драмі Марго Роббі розкрила низку важливих проблем для суспільства. Її мати була дуже жорстокою, батько її покинув, і, намагаючись знайти собі підтримку й надійне плече, у юному віці вона одружується, але все летить шкереберть.


27-річна Марго Роббі у фільмі "Я, Тоня" зіграла 15-річну фігуристку / Скриншот з фільму

Цікаво, що на момент зйомки фільму Марго Роббі було 27 років. Й хоча у "Я, Тоня" розриваються різні етапи життя героїні, однак голлівудська акторка відігрує їх усі сама. У мережі є лише кілька фото з підліткового віку.


Марго Роббі у підлітковому віці / Фото з мережі

До слова, під час одного з шоу голівудська зірка зізналася, що ненавидить це фото. Також вона жартома додала, що насправді носила окуляри, бо їй подобався фільм про Гаррі Поттера.

Рейчел Мак-Адамс у фільмі "Погані дівчиська"

У 2004 році на екранах з'явився фільм "Погані дівчиська", у якому чимало голлівудських акторів. Однак найбільше увагу привертає героїня Реджина Джордж, яку зіграла Рейчел Мак-Адамс. У свої 26 років акторка перевтілилася у підлітка й наново поринула у переживання важливих шкільних проблем.


26-річна Рейчел Мак-Адамс у ролі 16-річної Реджини Джордж / Скриншот з фільму


А ось так Рейчел Мак-Адамс виглядала у свої 16 років / Фото з мережі

Одрі Хепберн у фільмі "Сніданок у Тіффані"

У цій добірці не можна оминути легендарний фільм "Сніданок у Тіффані", який вийшов у 1961 році. Головну роль 18-річної Голлі Ґолайтлі зіграла неймовірна Одрі Хепберн. У 32 роки перевтілилися у юні ексцентричну дівчину, яка прагне світського життя.


32-річна Одрі Хепберн у ролі 18-річної Голлі Ґолайтлі / Скриншот з фільму

Однак справжнє щастя Голлі знайшла у простих речах й перестала гонитися за нездійсненним.

Цікаво, що Одрі Хепберн вважала, що абсолютно не підходить для цієї ролі. Одним із найскладніших завдань для неї було грати екстраверта, коли насправді вона була інтровертом.


Одрі Хепберн у 18-річному віці / Фото Getty Images