У мережі почали обговорювати метод, як визначити підходить вам довге, чи коротке волосся. У чому він полягає та як ним скористатися – читайте у матеріалі 24 Каналу.

Дивіться також Яку стрижку зробити цієї осені: Сірша Ронан показала бездоганний варіант

Потрібні дві ручки та вимірювальна стрічка

Для того, аби визначити, яка довжина волосся підходить вам більше, потрібні дві ручки та вимірювальна стрічка. Спочатку одну ручку треба тримати вертикально до мочки вуха.

Потім візьміть другу ручку необхідно помістити горизонтально під підборіддям так, щоб дві ручки разом утворювали прямий кут.

Тією ручкою, яка перебуває горизонтально, потрібно залишити слід на тій, яку ви тримаєте вертикально. Далі потрібно стрічкою виміряти відстань до позначки на цій ручці.

Лайфхак, як визначити довжину волосся
Для цього методу потрібно дві ручки та вимірювальна стрічка / Скриншот відео із лайфхаком

Як зрозуміти результати

Те, яка довжина волосся пасує вам залежить від відстані, яка у вас вийде. Якщо відстань від кінчика вуха до ручки менша, аніж 5,5 сантиметрів, то коротка стрижка вам пасуватиме, якщо ж відстань більша, то більше підійде довге волосся.

Водночас варто пам'ятати, що це – не істина в останній інстанції, тож дослухатися до цієї поради чи ні – особиста справа кожного, адже кожна людина та її стиль унікальні.

Змінити імідж без наслідків за допомогою тоніку

  • Тонік для волосся – це фарбувальний засіб, з допомогою якого можна просто та швидко змінити імідж. Якщо ж результат буде невдалий, все можна з легкістю повернути.
  • Окрім того, часто у тонік додають зволожувальні інгредієнти, які дбають про волосся. Новий колір вимивається за 4 – 6 разів миття голови: спершу втрачає яскравість, а потім і зовсім зникає.
  • Кожен тонік має свою інструкцію до використання, але зазвичай вона більш-менш однакова. Його потрібно наносити на вологе волосся й витримувати від 5 до 30 хвилин у залежності, наскільки насичений відтінок ви бажаєте.
  • Варто пам'ятати про те, що тонік зазвичай не працює для волосся темно-каштанових і чорних кольорів