Life24 підібрав найкращі книги для тих, хто хоче знати більше про моду: від захопливої історії моди до біографій легендарний особистостей та їх шляху до успіху.

Читайте також: 5 книг, які має прочитати кожна жінка: добірка від психологині Богдани Валігури

"Біблія моди" Тім Ганн

Справжній вступ до історії моди – тільки з гумором та простими словами/ Зображення yakaboo

Видавництво: Азбука

Ціна: 670 грн

Ця книга чудово підійде усім, хто лише хоче познайомитись з модним світом, зрозуміти, звдки взялись ті чи інші предмети гардеробу, які сьогодні є частиною нашого повсякденного гардероба. Автор з тонким гумором роздає стильні поради та допомагає по-новому подивитись на свій гардероб.

"GirlBoss. Від злидарки до владарки", Софія Аморузо

Історія про поразки та перемоги у модному світі/ Зображення yakaboo

Видавництво: Book Chef

Ціна: 160 грн

Це чудова історія про те, як вчитись на власних помилках та побудувати власний бренд маючи тільки унікальне бачення стилю. За 9 років дівчина з невдахи без батьків та освіти, яку звільнили з бутіка, перетворилась на власницю популярного бренду одягу. Як їй це вдалось? Дізнаєтесь, прочитавши цю неймовірну історію.

"Модне сходження", Білл Каннінгем

Історія про легендарного нью-йоркського фотографа/ Зображення yakaboo

Видавництво: Манн, Іванов і Фербер

Ціна: 308 грн

Ще одна історія про те, як не маючи ні гроша у кишені стати відомим та успішним у своїй справі. Йдеться про культового у середині 20 століття стрітстайл-фотографа Білла Каннінгема, у чий об'єктив мріяла потрапити кожна модниця. Проте його історія – це більше, ніж просто біографія фотографа, у ній втілений весь шик тодішнього модного Нью-Йорку.

"В ім'я Ґуччі. Мемуари доньки", Патрисія Ґуччі

Книга, яка розкриває деталі особистого життя Альдо Гуччі/ Зображення book-ye

Видавництво: Форс Україна

Ціна: 295 грн

Це скандальна книга, у які позашлюбна донька Альдо Гуччі розповідає про свого батька як про звичайну людину. Книга надзвичайно легко читається, адже тут є все: історія побудови величезної модної імперії, таємне кохання, любові листи, гроші та зради. Ви дізнаєтесь, що Гуччі – це не тільки бренд.

"Александр Макквін. Кров під шкірою", Ендрю Вілсон

Захоплююча розповідь про життя загадкового та геніального Макквіна/ Зображення grenka

Видавництво: Центрполіграф

Ціна: 794 грн

Це відверта книга про одного із найбільш геніальних та епатажних дизайнерів у світі – Александра Макквіна. Він завжди виходив за рамки традицій та усталених норм, його не розуміли, обожнювали, на нього ображались і йому поклонялись. Яскрава та часом дуже сумна історія творчості та особистого життя цього неординарного дизайнера розчулить вас до сліз та точно не залишить байдужим.