Нещодавно цього листа знайшли. Де опинилась пляшка з посланням та хто її відшукав, розповідаємо далі.

До теми Чоловік знайшов на горищі "втрачений" шедевр, який оцінили у понад 20 тисяч євро

Як до жінки повернувся її лист з минулого

55-річна Джоді Томас з американського штату Массачусетс отримала несподіваний дзвінок з Франції. Невідомий абонент повідомив, що знайшов на пляжі пляшку з її листом. Це було послання, яке жінка написала своєму покійному батькові й викинула у відкрите море з борту риболовецького судна два роки тому.

Як з’ясувалося, лист виявив Жан Рушар – вчитель історії з французького містечка Монталіве. Під час прогулянки по пляжу він помітив дивну пляшку і забрав її додому. Дружина чоловіка наполягла на тому, щоб знайти автора послання.

Коли Джоді побачила фотографію своєї пляшки, то була враженою. Адже це означало, що лист подолав понад три тисячі миль в океані. Американка відчула неймовірне хвилювання і вдячність долі за цю нагоду знову відчути зв'язок із батьком.

Листа знайшли у Франції / Фото Jodi Thomas

Я була шокована – це дійсно було моє послання. Довелося зупинитися, бо мене трясло від неймовірного нервового збудження,
– ділиться вона.

Батько Джоді, капітан Томмі, який все життя пропрацював у морі, помер від хвороби серця. Щоб вшанувати його пам'ять, донька написала листа, поклала в стару пляшку й кинула з човна у море. Це стало символічним прощанням з ним.

Жінка каже, що її батько був доброю людиною, яка завжди допомагала іншим, а робота в морі була його покликанням.

Він був прекрасним чоловіком. Мій перший спогад – це здивування. Він стояв високий та сильний, з величною поставою, красивий. Його сміх змушував всіх посміхатися. Він був працьовитим й завжди прагнув до кращого,
– згадує Джоді.

Тепер, знайшовши нового друга у Франції, вона сподівається згадати ще більше теплих історій про свого батька. Жан запросив її у гості й навіть провів урок у школі, розказавши дітям про цю дивовижну історію, що вчить цінувати кожен момент і знаходити час для любові, адже саме вона надає життю сенс.