CARBID спільно з Anabel Arto планують зібрати 10 мільйонів гривень, а потім – розіграти автомобіль. Як стати учасником розіграшу та всі деталі – на Life 24.

Читайте також Простір жіночого натхнення: чому варто відвідати Anabel Arto & Obrana у Blockbaster Mall

Стильний кросовер – за донат

Anabel Arto спільно з автомобільним каналом CARBID продовжує втілювати глобальну концепцію – можливість отримати омріяний автомобіль. Так, роблячи донати на потреби ЗСУ, кожен учасник може стати власником Alfa Romeo Stelvio.

Цей автомобіль має 280 кінських сил, повний привод, максимально можливу комплектацію з адаптивним круїзом, повний пакет безпекових асистентів й інші можливості, а на одометрі зараз немає і 50 тисяч пробігу.

Alfa Romeo унікальна багато в чому. Вона емоційна, вона жива. Вона є квінтесенцією брутальної вишуканості та розважливої прагматичності – і це подвійний удар. Практичний кросовер,
– наголосили в CARBID.

Alfa Romeo Stelvio, яку розігрують за донат / Скриншот

Як стати учасником розіграшу та які умови

Щоб стати учасником розіграшу, необхідно задонатити від 500 гривень на банку Monobank. Кожен донат буде розраховуватися кратно 500 гривням.

Тобто, якщо людина задонатить 500 гривень, то матимете 1 шанс виграти Alfa Romeo Stelvio, 1000 гривень – 2 шанси, 10 000 гривень – 20 шансів.

Якщо задонатити, до прикладу, 1200 гривень, то учасник також матиме 2 шанси виграти автомобіль, а 200 гривень – буде звичайним донатом.

Особливо важливо в примітці до платежів вказувати прізвище, ім’я та номер телефону, щоб організатори розіграшу могли зв’язатися з переможцем.

Усі зібрані кошти підуть на 3 напрямки. Так, одна частина – на закупівлю FPV-дронів, які здатні нести до 2,5 кілограма заряду. Друга – на автівки для військових, а третя частина – на допомогу у відновленні українських захисників, які зазнали поранень (зокрема, кошти спрямують на ендопротези та імплантати, в яких нині є велика потреба).

Більше про розіграш авто – дивіться відео

Anabel Arto – відповідальний бренд, який регулярно допомагає ЗСУ

Anabel Arto регулярно допомагає українським захисникам. До прикладу, з 1 жовтня 2023 року в рамках проєкту "КЕЙСЕВАК ДЛЯ ЗАХИСНИКІВ" український бренд передав 11 транспортних засобів, серед яких – потужні позашляховики, 2 повноцінні швидкі та великий причіп для евакуації підбитої техніки.

Проєкт "КЕЙСВАК ДЛЯ ЗАХИСНИКІВ" існує завдяки клієнтам Anabel Arto. Щоб долучитись до збору, необхідно придбати безшовну білизну з асортименту бренду зі знижкою 10%. Ще 10% додає від себе компанія на покупку відновлення та підготовку автомобіля.

В рамках цього проєкту Anabel Arto має на меті придбати ще більше автомобілів для евакуації поранених українських захисників, а також передати великі повнопривідні авто, щоб Сили оборони змогли виконувати бойові завдання.