29-річна жителька Нідерландів під псевдонімом Rommy De Bommy вже 6 років присвячує себе виготовленню незвичайних аксесуарів. Колись вона вчила у художній школі, проте класичний дизайн звичних предметів швидко їй набрид. Дівчина підключила всю свою фантазію і почала випускати оригінальні сумочки, клатчі, гаманці у вигляді їжі, заснувавши власний бренд.

Читайте також: 15 робіт від перукаря, після яких ви захочете кучеряве волосся: фото

Дизайнерка розповідає, що їй завжди було легко вигадувати цікаві гаманці з тканини. Проте різноманітні страви завжди були її справжньою пристрастю, настільки, що вона мріяла про аксесуари у формі їжі:

Мені подобається зовнішній вигляд. Всі ці форми, різні кольори та фактури. Це неймовірно! Оскільки я не могла знайти в Інтернеті чи в магазинах гаманці, схожі на справжню їжу, я почала їх створювати самостійно,
– згадує дівчина

Сумка у формі цілої яєшні / Фото rommydebommy

Солодка сумка з ягодами / Фото rommydebommy

У її доробку безліч реалістичних аксесуарів у формі соковитих овочів, фруктів, солодких десертів, страв із м'яса, випічки тощо. Деякі зі них – у натуральну величину. Можна не сумніватись, що кожну модницю, яка ризикне придбати та створити образ із такою сумочкою, чекає багато уваги зі сторони перехожих та чимало компліментів.

Сумочка у вигляді морозива / Фото rommydebommy

Усі дивитимуться лише на ваш тортик / Фото rommydebommy

Індичка, немов справжня / Фото rommydebommy

Величезна сумка-баклажан / Фото rommydebommy

Не обійшла Rommy De Bommy стороною й чоловіків, зробивши для них незвичайні метелики у формі сиру, бекону, цукерок чи овочів.

Метелики оригінального дизайну / Фото rommydebommy

Усі роботи створені з різних видів полімерної глини. Дівчина має цікавий підхід до творчості: "Я не роблю ескізи, перш ніж створити справжню сумку. Я просто починаю творити, надихаючись зображенням їжі Інтернеті".

Процес обробки виробу досить довгий, тому на свій аксесуар на замовлення доведеться чекати від 2 до 4 тижнів. Проте дизайнерка зізнається, що просто не може насититись своєю роботою: вона має безліч ідей і на тиждень може зробити 2-3 сумочки!

Апетитний сніданок / Фото rommydebommy

Таке броколі сподобається кожному / Фото rommydebommy

Велика сумка-кукурудза / Фото rommydebommy

Є у її асортименті й рюкзак-печиво / Фото rommydebommy

Ця сумка – повноцінний обід / Фото rommydebommy

Сумочка у вигляді лотка яєць / Фото rommydebommy