Бігайте, коли ви злі: як найкраще тренуватись, залежно від свого настрою – поради експерта
Джерело:
YahooБагато хто відкладає заняття фізичними вправами під приводом "немає настрою" або "сьогодні поганий день". Та, можливо, трохи спорту у такому стані – це те, що вам зараз треба? Якщо існують плейлисти музики під певний настрій, то є й тренування під настрій.
Коли на душі сумно та не вистачає мотивації, останнє, що хочеться робити – це надягати форму і йти в спортивний зал. Та особистий тренер Сем Мерза переконаний, що варто підібрати правильний вид фізичних вправ, щоб настрій пішов вгору.
Цікаво Вечеря з вином: SHABO Grande Reserve Cabernet Franc – Merlot – Saperavi й телятина на кістці
"Існує тренування для будь-якого настрою, головне – прислухатися до свого тіла", – зазначає тренер. Він підібрав різні фізичні вправи для будь-кого емоційного стану – від гніву до абсолютного щастя, щоб тренування більше не асоціювались із вас стражданням.
Треба вивільнити пар
Коли людина повна негативних емоцій, в її організмі піднімається рівень адреналіну. Хочеться кудись вивільнити цю злість, чи не так? Спрямувати енергію у правильну сторону допоможуть стрибки або віджимання.
У такому стані люди рідко думають про техніку безпеки, під час тренувань. Тому варто триматись якомога далі від вправ з гантелями, штангами тощо, щоб не травмуватись. Чудовим варіантом стане бокс або ж розмірений біг.
Біг допомагає вивільнити енергію / Фото Pexels
При тривожності варто сповільнитись
А от якщо ви відчуваєте занепокоєння, біг може стати вашим ворогом. Під час бігу серцебиття стає частішим, людина відчуває задишку: "Організм може сприймати це як симптоми паніки, і тривожних думок в голові може стати більше", – пояснює тренер.
Тому краще обирати повільні, статичні вправи, вмикаючи на фоні улюблену музику. До прикладу, пілатес, йога, дихальні вправи, медитація та навіть повільна ходьба.
Йога – хороший спосіб позбутись тривоги / Фото Unsplash
Якщо сумно, треба тренуватись разом
Здавалось би, яке тренування, коли важко себе витягти з ліжка? Та у такому стані спільні кардіотренування з друзями – це ефективний спосіб підняти собі настрій.
Не картайте себе, якщо заняття спортом цього разу будуть менш інтенсивними, ніж в інші дні, або якщо ви повертаєтесь до тренувань після довгої перерви. Навіть легкі вправи додадуть вам мотивації.
Кажуть, найдушевніші розмови проходять за келихом улюбленого вина від SHABO. Тож телефонуйте найкращим подругам та влаштовуйте дружні посиденьки зі смачними стравами, веселими історіями та маленькими секретами. А найкраще вино обирайте в інтернет-магазині SHABOДо прикладу, можна просто гуляти з другом або ж приєднатись до групових онлайн-тренувань. Особливо важливо у цей період – відчувати підтримку та спілкуватись.
Спокій потрібно утримати
Почуваєтесь розслаблено і хочете залишатись у такому стані? Обирайте повільні та зосереджені види тренувань: пілатес, стретчинг, аеробіка. Почуваючись спокійно, ви зможете звертати увагу на важливі деталі під час заняття, дослухатись до свого тіла, не відволікаючись на щось інше.
Стретчинг допоможе залишатись спокійною / Фото Unsplash
Рекомендуємо 5 ознак, що вами маніпулюють: психологиня розповіла, чого варто остерігатись
Час робити, що заманеться
Якщо ви почуваєтесь абсолютно щасливо, тренер радить просто зайнятись улюбленим спортом та отримати від нього максимум задоволення. А ще – це чудовий час, щоб спробувати щось нове: вивчити нові танцювальні рухи, сходити вперше в басейн чи взяти участь в онлайн-марафоні.