Для цього потрібно придбати не лише книги. Тому 24 Канал зібрав для вас перелік необхідного, аби можливі блекаути не впливали на ваше дозвілля.

Цікаво Три небанальні книги Агати Крісті, які точно вас здивують

Якщо ви полюбляєте електронні книги

Якщо ви надаєте перевагу читанню електронних книг, то для вас перелік необхідних покупок виглядатиме доволі скромно. Насамперед вам потрібно подбати про те, аби у вас був доступ до книг без інтернету. Для цього найкраще завантажити на свій смартфон спеціальні застосунки, в яких можна зберігати електронні книги та читати, коли немає інтернету.

Для того ж, аби користуватися смартфоном в умовах відсутності світла, вам необхідне павербанк. Та на випадок тривалих відключень світла не завадить придбати кілька паперових книг.

Якщо ви читаєте паперові книги

Якщо ж ви надаєте перевагу паперовим книгам, то насамперед варто придбати собі кілька книг, які ви читатимете, коли раптом зникне світло на тривалий час.

Наступним важливим моментом є світло, адже восени та взимку довгі ночі, то ж без джерела світла читати неможливо. Варіантів тут є кілька:

  • невеликі лампи із живленням від павербанка та/або від батарейок. Відповідно, також знадобиться павербанк чи запасні батарейки;
  • ліхтарики на батарейках;
  • свічки.

Гірлянди на батарейках не дають достатньо світла для читання, якщо їх розвісити у кімнаті, однак якщо створити таку свого роду композицію на робоче місце, то світло може бути яскравішим. Проте до цього варіанту не рекомендовано вдаватися.