Британка Селсі Джонс поділилася жорсткою особистою історією свого шлюбу у тіктоці uk.natura. Вже через два тижні після весілля жінка зрозуміла, що дарма виходила заміж за свого коханого.

Цікаво Як розпочати свою справу та навчитися основ підприємництва: про роботу Дія.Бізнес в Одесі

Все починалося справді прекрасно

Селсі була неймовірна щаслива зі своїм хлопцем: він кожного дня говорив, що кохає її й всіляко дивував. До прикладу, освідчився у паризькому Діснейленді.

Після цього у пари народилася дитина й вони потроху планували власне весілля, яке кілька разів переносили через пандемію COVID-19.

Селсі Джонс розійшлася з чоловіком за два тижні після весілля / Скриншот тікток uk.natura

Зрештою пара одружилася, після чого вже готувала до довгого й щасливого життя. Але все перевернуло одне зізнання від чоловіка.

Той раптово сказав через 2 тижні після весілля, що вже давно її не кохає. Чому так сталося – жінка досі не розуміє. На цьому їхні стосунки завершилися – і вони одразу розійшлися.
Тепер у Селсі серйозна психологічна травма. Вона не може довіритися іншим чоловікам.

Як я можу довіряти комусь ще?.. Я більше ніколи не вийду заміж. Як хтось взагалі може так зробити? Просто не розумію, – розповідає жінка.

Цікаво Дивний вчинок: жінка розвелась з чоловіком, хоча у них була ідеальна сім'я

Користувачі тіктоку підтримали Селсі. Вони були просто шоковані від такої жорсткої несподіванки. Хтось намагався пояснити, чому так сталося:

  • З мого особистого досвіду… Хтось привабив його, і він цим скористався.
  • Я обіцяю, що колись ви зрозумієте, що він зробив вам шалену послугу, коли пішов. Ви зустрінете того, хто покаже, що таке справжнє кохання.
  • Це не твоя провина. Ти маєш знайти час для себе. І пам’ятай: як би тяжко не було, це не твоя провина, це його провина. Я сподіваюся, що колись прийде мить, коли ви впустите когось до свого серця.