Жінка стверджує, що зіпсувала їм святкування компанія Hermes, яка доставляла посилку. Вони залишили подарунок прямо на порозі біля будинку.

Дізнайтесь Нагорода до Дня винороба: SHABO отримала відзнаку "Вибір споживача 2021"

Як доставка Hermes зіпсувала парі Різдво

Нікола Руні живе зі своїм 29-річним чоловіком у Мерсісайді. Вона замовила для коханого бритву Remington в інтернет-магазині Studio. Протягом 12 днів чекала на доставку, але так і не дочекалась. Жінка звернулась до продавців, де з'ясувалось, що посилку надіслали, і вона вже давно повинна була б потрапити до Ніколи.

Коли я зв'язався зі студією, вони сказали, що бритву доставили. Я перевірила у Hermes, і у них була фотографія просто на порозі,
– розповідає Нікола Руні.

Як вияснилось, сюрприз для чоловіка безвідповідальні кур'єри залишили прямо на порозі біля будинку в Біркенхеді. Там щодня проходить багато людей, тому, очевидно, що посилка зникла. На фото служби доставки видно, що посилку нікому не передали, а просто залишили на землі під дверима. Своєю чергою продавці магазину погодились повернути гроші за покупку і надіслати нову бритву.


Подарунок залишили біля будинку / Фото Mirror

Ця ситуація повністю зіпсувала Різдво для Танка, тому що немає жодного сюрпризу. Це принципова справа. Я бачила, як подібні речі траплялися з іншими. Треба щось робити, Hermes повинен піклуватися про клієнтів,
– обурються Нікола.

Жінка також каже, що їй дуже пощастило з тим, що подарунок не був надто дорогоцінним. До того ж їй повернули гроші. Проте така ж ситуація може трапитись і з дорогими посилками. У службі доставки також прокоментували цю ситуацію:

Ми зв'язалися з пані Руні, щоб вибачитися за будь-які незручності та повернути їй повне відшкодування, щоб вона встигла замовити ще одну бритву до Різдва,
– повідомив прессекретар Hermes.

Цікаво 10 випадків, коли люди запросили гостей і пошкодували: кумедні фото

У компанії пояснюють таке непорозуміння тим, що перед Різдвом є чимало замовлень, і кур'єри не завжди можуть подбати про якісну доставку. Hermes просять людей залишатися вдома, якщо вони очікують на посилку, або ж обирати інші альтернативи: доставку до сусіда чи в ParcelShop.