Своєю історією жінка поділилася на платформі Reddit. Після зізнання чоловіка вона вирішила завершити стосунки із ним, хоча спочатку була готова працювати над їх порятунком.

Цікаво Жінка жартома вирішила зробити текст ДНК: результат шокував усю родину

Чому чоловік зізнався

Жінка розповіла, що 18 місяців вона добре ладнала зі своїм коханим і попри розбіжності у них було багато спільних інтересів, спільні політичні погляди та насичене статеве життя. Також вона доглядала за чоловіком після складної операції на спині, яку він переніс. 6 тижнів вона була постійно поруч з ним. Після цього він почав ходити на масажні процедури.

Одного дня рано вранці він написав їй, що потрібно терміново поговорити. Коли жінка зателефонувала йому, коханий зізнався, що підхопив трихомоноз – одну з хвороб, яка передається статевим шляхом і сталося це через секс із масажисткою. Відповідно, чоловік заразив і свою дівчину.

Ще на початку стосунків жінка дала зрозуміти, що зрада означатиме хрест на стосунках, а тут удар виявився подвійним, оскільки він ще й заразив її трихомонозом.

Вони цілий день обговорювали те, що трапилося. Чоловік просив вибачення і жінка погодилася сходити з ним на парну консультацію до сімейного психолога. Однак згодом передумала і все ж остаточно порвала з ним.

Я буду дуже сумувати за ним, але я не бачу шляху вперед, який не передбачає припинення стосунків,
– каже жінка.