Про це розповів знаменитий британський лікар, у якого вже понад 3,6 мільйона підписників у тіктоці, Каран Радж. Він переконаний, що спати наодинці значно краще, ніж поруч із партнером.

Цікаво Якщо прокинулися серед ночі: 7 способів знову швидко заснути

Ви маєте завжди спати самому. Якщо ваш партнер хропить або рухається уві сні, то це завадить вам зануритися у глибокий сон, який необхідний вашому тілу для "перезарядки", що вплине на якість самого сну, – стверджує лікар.

Доктор Каран Радж / Скриншот тікток dr.karanr

Окрім цього, не всі мають однакові цикли сну. Якщо вашому партнеру добре лягати о 23:00, а ви ще почуваєте себе бадьоро, то краще не змушувати себе спати. У цьому випадку ви дізнаєтеся, що таке хронічне недосипання.

Ще одна неочікувана проблема може статися із температурою тіла.

"Один із тригерів, який вам необхідний, щоб заснути, – це падіння температури тіла. Якщо ви ділите з кимось ліжко, то температура повільніше зменшуватиметься, тому вам треба буде більше часу, щоб заснути", – вважає Каран Радж.

Цікаво Дівчина витратила 23 тисячі євро, щоб виглядати як Барбі: фото

Не всі коментатори погодилися із такими твердженнями лікаря. Комусь добре спати наодинці, а хтось не може заснути без свого коханого чи коханої:

  • Нарешті! Позитивний здоровий побічний ефект від вічної самотності! Відправляю це своїй мамі.
  • Мій чоловік спить в своїй кімнати. Він хропить і любить, щоб в кімнаті було тепло. Я люблю холодну і тиху кімнату. Одружена 25 років.
  • Я сплю в мільйон разів краще, коли лежу з кимось в ліжку. В мене посттравматичний стрес, тому я почуваю себе в безпеці з кимось.
  • Я люблю свого чоловіка, але ненавиджу ділити з ним ліжко. Він вважає, що це жахливо, що я так думаю.