Користувачка TikTok під ніком kristinamakescontent довела своїм підписникам, що помста може бути витонченою. Її колишній хлопець вже цілих 5 років ніяк не може зрозуміти, чому на його пошту регулярно приходять підозрілі листи. Дівчина ж лише з посмішкою спостерігає за цим.

Читайте також: Де зробити найкращі фото цього літа: 5 інста-локацій в Україні

Незадовго до їх розставання у 2016 році, хлопець поділився зі своєю коханою адресою свого поштового ящика. Це було фатальним рішенням: зараз він постійно потерпає від нескінченних рекламних розсилок, спаму та підписок на різноманітні події та компанії.

Дівчина придумала план помсти ще 5 років тому / Фото TikTok kristinamakescontent

Блогерка розповіла детальніше, яка ідея прийшла їй у голову 5 років тому: вона вводить пошту свого колишнього кожного разу, коли їй потрібно скористатись вай-фаєм в аеропорту. Проте це далеко не весь список:

Якщо я хочу прочитати статтю на сайті, і їм потрібна пошта – я даю його електронну адресу. Чи хочу я знати про всі події та акції компанії? Так, звісно! Чи цікаві мені якісь актуальні теми? Усі!
– розповідає дівчина

Поштовий ящик хлопця просто переповнений розсилками від сайтів, на які він ніколи не заходив. При цьому він не має жодних здогадок, звідки уся ця купа підозрілих листів і як так виходить, що він постійно підписується на розсилки. Дівчина також зізналась, що ніколи не збирається припиняти цю розвагу.