Щоправда, вона миттєво про це пошкодувала. Жінка роздратувала незнайомку, яка якраз проходила повз її будинок. Та досить жорстко відреагувала.

Цікаво Тренд на якість і як це бути руйнівниками стереотипів вина України, – СЕО SHABO Гіоргі Іукурідзе

"Чудове" привітання

Для багатьох людей освідчення – один із найособливіших моментів, який точно запам’ятається на все життя. Але інколи все може піти не за планом, як у випадку з 24-річною Бейлі Кенворті. Вона приїхала напередодні Нового року до Нью-Йорку разом із коханим Мігелем та його друзями. Під час відпочинку хлопчина несподівано зробив пропозицію.

24-річна Бейлі Кенворті / Скриншот тікток baykenz

Дівчина не розповіла, як саме Мігель все організував. Але очевидно, що вона була справді щасливою. На початку відео Бейлі викрикнула з вікна свою радісну новину.

Я заручилася, Нью-Йорк! – сказала дівчина.

Буквально через мить незнайомка жорстко відповіла: "Стули пельку". На таку реакцію дівчина не очікувала, що можна побачити по її обличчю.

Відео дивіться нижче

Ролик добряче потішив користувачів тіктоку. Його опублікували 28 грудня: станом на зараз відео набрало понад 2,8 мільйона переглядів. Серед коментарів:

  • Це можна перекласти як: "Вітаю, сестричко!".
  • Нью-Йорк завжди знайде спосіб, як швидко когось принизити.

Багато людей сміялися, що Бейлі повторила сцену із серіалу "Друзі", коли Чендлер освідчився Моніці. Але тоді все закінчилось позитивно.