Про свою кумедну затію блогерка Мія розповіла у своєму тіктоке miagravess. Дівчину викликали в суд у ролі присяжної. Офіційно відмовитися від цього досить складно в США, а Мія дуже не хотіла туди йти. Тому вона придумала невелику хитрість.

Цікаво Що таке міжнародні дегустаційні конкурси та навіщо в них брати участь українським виноробам?

"Я хочу вибрати образ, від якого буде лише одна думка: "Відправте її додому", – розповіла Мія про свою затію.

Дівчина підготувала чотири образи: кожен з них виглядав дещо дивно. Перший наряд: спортивні шортики, футболка "Люблю туфельки, випивку і хлопців з татуюваннями" та рожеві крокси. Ідеальний варіант, хіба ні?

Образ із кроксами / Скриншот тікток miagravess

Другий образ – це просто вибух. Мія вирішила перевтілитися в американську ковбойку. Це варто побачити…

Цей одяг дуже відволікатиме. Хотіла, щоб було якнайбільше ніг та грудей… Я так і чую, як люди кричать: "Вона взагалі не має ухвалювати ніяких рішень від імені Америки. Навіть, якщо вона добре знає, що робити", – ділиться своїми думками Мія.

Образ ковбойки / Скриншот тікток miagravess

Третій образ – натяк на фільм "Блондинка у законі", а четвертий – звичайний вигляд багатьох людей, коли вони проснулися, а в двері хтось настирливо стукає.

Вже згодом Мія опублікувала наступне відео, де похвалилася, що її справді відпустили із суду. Вона обрала перший образ із рожевими кроксами! Та вже на вулиці дівчина одягнула светрик, адже було холодно.

Суддя просто глянув на мене й сказав: "Ви можете бути вільними", – написала Мія під відео.