Універсальні кольори для стін: 3 варіанти, які можна використати для будь-якої кімнати

13 листопада 2023, 11:27
Читать новость на русском

Іноді нам хочеться знайти неочікуване інтер'єрне рішення та пофарбувати стіни у якісь цікаві кольори. Проте частіше ми віддаємо перевагу класиці та універсальній палітрі.

Під час ремонту хочеться зробити своє житло максимально комфортним та затишним. Про три універсальні кольори, у які можна пофарбувати стіни – читайте у тексті 24 Каналу.

Дивіться також У який колір пофарбувати стіни кухні: 5 варіантів

Теракотовий

Природні кольори – універсальні. Теракотовий – досить глибокий і неоднозначний колір. Застосовуючи його для фарбування стін, потрібно врахувати, що він дуже теплий, який однозначно підійде для "північних" кімнат. Найбільш органічне поєднання теракотового – з нейтральними кольорами (білий, сірий, чорний).

Як варіант, можна пофарбувати у цей колір лише одну стіну. 

Створити затишок вдома зовсім не складно, адже секрет успіху – у деталях. Зокрема, стильний домашній одяг не менш важливий, аніж текстиль та декор. Щоб переконатися в цьому, пропонуємо звернути увагу на велюрове вбрання від Anabel Arto. В каталозі бренду безліч пропозицій на будь-який бюджет. Тож кожна знайде свій стильний look, в якому почуватиметься затишно та комфортно щодня.

Зелений

Зелений колір – беззаперечний лідер у інтер'єрному дизайні. Пофарбувати стіни в зелений можна навіть у спальні. Саме тут виявляються його найцінніші якості, такі як здатність заспокоювати, знімати стрес та заряджати оптимізмом. Крім того, зелені стіни – чудовий варіант для кухні в стилі модерн чи прованс.


Зелений – лідер серед природних кольорів / Pexels

На зеленому фоні напрочуд виразно виділятиметься обідня група, що включає стіл світлого відтінку і білі стільці.

Чорний

Стіни, пофарбовані в чорний колір, – це ідеальний варіант для модерну і неокласики, мінімалізму та індустріального стилю у найрізноманітніших їхніх проявах. Кухня, спальня та робочий кабінет, оформлені в цьому кольорі, зовсім не будуть здаватися похмурими і суворими, хоча спочатку може так здатися. Навпаки, чорний колір стін допомагає зробити акцент на розкоші меблів та коштовному декорі, наповнює приміщення атмосферою шику, аристократизму і гламурності.