Загалом цей тренд вже був популярним у 90-х та 2000-х роках, але зараз зумери його відроджують. Як виглядає сучасна адаптація старої модної тенденції й чому вона знову стає популярною, розповідаємо далі.

Також цікаво Звичайні крабики більше не в тренді: чим модно збирати волосся у 2024 році

Що таке фарбування chunky highlights

Зумери повертають у моду фарбування під назвою chunky highlights або більш звичне для нас мелірування. Тренд, який з'явився ще у 90-х, відроджується в оновленому вигляді й тепер іноді поєднується із прихованим фарбуванням.

Наразі хештег #ChunkyHighlights має у тікток 207 мільйонів переглядів, оскільки молоді модниці активно демонструють відроджений стиль.

Цей тренд поступово зростає,
– підтвердив Джеймс Ерншоу, колорист і стиліст із Великобританії, зазначивши, що останнім часом це фарбування "почало ставати набагато популярнішим".

Так, нещодавно тіктокерка Бріджит Де Грейндж поділилася відео, на якому показала, що додала темні та світлі прядки до свого волосся. Ролик дівчини швидко став вірусним, оскільки її одноліткам сподобалася ця зачіска.

Як виглядає зачіска дівчини: дивіться відео

Як кажуть стилісти, фарбування chunky highlights повертається, оскільки покоління Z продовжує відроджувати тенденції моди 90-х та 2000-х, черпаючи натхнення у тогочасних ікон моди, зокрема Ліндсі Лохан, Авріл Лавін і Дженніфер Лопес.

Я думаю, що завдяки таким соціальним мережам як тікток, люди заново відкривають для себе все, що стосується двотисячних,
– пояснила перукарка Жасмін Блекбер.

Водночас, як і у випадку з багатьма іншими тенденціями минулих років, які повертаються, деякі мілленіали жахаються, побачивши, що ця зачіска знову у моді.