Й хоча папараці продовжують ділитися неймовірними знімками у мережі, проте хітом останніх років стали відео, зняті за допомогою високошвидкісної камери GlamBOT. Вона створює для голлівудських зірок ефектні кадри, які можна переглядати годинами. Які з відео GlamBOT – найкращі, читайте на Life 24.

Цікаво Forbes назвав 10 найбагатших жінок світу: як вони заробили мільярдні статки

Найкращі відео GlamBOT

GlamBOT – це не просто відео, а справжнє мистецтво. Й позувати перед високошвидкісною камерою – справа не з легких. Річ у тім, що відео створюється усього за долі секунди, й за цей час зірка повинна зробити ефектний рух, який продемонструє її неймовірне вбрання, макіяж та зачіску. При цьому потрібно зберігати погляд та контролювати вираз обличчя, адже будь-яка помилка буде повністю зафіксована на уповільненому кадрі.

Ефектний кадр не завжди вдається вдалим, а оскільки зірки мають усього одну спробу, то інколи відео й зовсім виявляються не дуже виграшними. Втім, вже дуже багато зірок довели, що неймовірний кадр можна отримати, навіть нічого не робивши. До прикладу, співачка Дуа Ліпа на премії "Ґреммі" вирішила не вигадувати жодних рухів, тому просто продемонструвала свій образ та зачарувала шанувальників поглядом.

Дуа Ліпа і чарівний GlamBOT: дивіться відео

Співачка Медісон Бір на цьогорічній премії "Ґреммі" також підкорила шанувальників неймовірними кадрами. Вона зробила легкий помах сукнею, чим підкорила глядачів. До слова, багато хто захопився таким позуванням і серед зірок, які пізніше намагалися повторити її рухи, щоправда, вже для GlamBOT на кінопремії "Оскар".

Медісон Бір зробила ефектний рух сукнею: дивіться відео

Частіше в кадр GlamBOT потрапляють жінки, чоловіки ж – набагато рідше. Цьогоріч режисеру Коулу Воллісеру пощастило попрацювати з актором Двейном Джонсоном (більш відомий під сценічним прізвиськом – Скеля).

Двейн Джонсон і неймовірний GlamBOT: дивіться відео

До слова, позувати перед об'єктивом GlamBOT може не лише одна людина, а й пара. Цьогоріч на кінопремії "Оскар" ефектні кадри отримали актор Меттью Мак-Конагей та його дружина, модель Каміла Алвес.

Меттью Мак-Конагей разом з дружиною Камілою Алвес: дивіться відео

Шанувальники так захоплюються кадрами, які зроблені за допомогою GlamBOT, що створюють свої особисті добірки з найкращими відео.

Добірка найкращих GlamBOT з кінопремії "Оскар" у 2024 році: дивіться відео

Також у мережі можна знайти чимало добірок, у яких збирають найкращі GlamBOT за кілька років. До слова, співачка Аріана Гранде часто потрапляє у такі рейтинги, адже мила зовнішність зірки підкорила мільйони сердець у світі.

Найкращі GlamBOT у різні роки: дивіться відео

Такі добірки створюються й компанією E! Entertainment, у якій працює культовий режисер Коул Воллісер. До прикладу, цьогоріч у медіа зауважили, що чимало зірок на червоній доріжці з'явилося саме у рожевих образах.

Добірка GlamBOT за версією E! Entertainment: дивіться відео

У підсумку варто наголосити, що великий внесок у неймовірні кадри, які не дають можливості відвести погляд, робить саме режисер і винахідник GlamBOT – Коул Воллісер. Він пояснює зіркам, як працюватиме технологія, у який момент треба почати рух, а інколи – навіть допомагає порадами, як обіграти образ.