Досить неприємну історію 28-річний хлопець описав на популярному ресурсі Reddit. Люди підтримали автора, адже кохана сама не розуміла, чому зрадила. До слова, вони зустрічаються упродовж двох з половиною років і вже заручені.

Цікаво Що таке міжнародні дегустаційні конкурси та навіщо в них брати участь українським виноробам?

Все почалося із анонімного повідомлення у WhatsApp. Там були скриншоти переписки його коханої з якимось чоловіком, де вони обговорювали спільний секс. Пізніше дівчина ще й додала: "Це гарні спогади, але вони були помилкою".

Як вияснилося згодом, скриншоти надіслала дружина співробітника. Спершу хлопець взагалі не вірив в це, але кохана все підтвердила.

Вона сказала, що не знає, чому це зробила. Адже ніколи не відчувала ніякого потягу чи почуттів до співробітника. Також вона підтвердила, що кохає мене і не хоче розривати стосунки. І пообіцяла, що зробить все, щоб виправити ситуацію, – розповідає автор.

Хлопець не вірив, що скриншоти справжні. Але кохана все підтвердила / Фото Unsplash

Зараз у хлопця нереально пригнічений настрій. Він дуже закоханий у свою дівчину, але не розуміє, як кохана взагалі могла таке зробити.

Можливо, це була всього лиш одноразова помилка 22-річної дівчини? Зможу я коли-небудь вибачити її і пройти через це? Що мені робити? – спитав він поради у користувачів Reddit.

Люди переважно рекомендували хлопцю просто розійтися із дівчиною. Адже все може повторитися знову:

  • Обман – це не помилка, а вибір. Не витрачайте час на таких людей, а просто рухайтеся далі.
  • Коли справа доходить до подружньої невірності, не буває таких речей, як "помилки". Щоб завести роман, потрібно вчинити кілька дійсно поганих та егоїстичних рішень.
  • Я намагався залишитися зі своєю дівчиною після зради. В нас були гарні дні, прекрасні дні, але вони ніколи не були такими, як колись. Чи кращими. Довіра зникла. Повага теж. Сексуальний потяг теж зник.
  • Моя партнерка була "так вдячна" за другий шанс. Але їй набридли мої "проблеми з довірою", тому вона повторила це через два роки. Рятуйся зараз.