Про такий романтичний жест дівчина під ніком @9eena розповіла у Twitter. Хлопець самостійно намалював ескіз та розробив сукню для своєї дівчини. У нього вийшов унікальний наряд ручної роботи, якого немає більше ні у кого – кохана може пишатись ним!

Читайте також Винний вікенд: їдемо до Центру культури вина SHABO

Дівчина виклала фото кожного етапу процесу створення випускної сукні. Для початку хлопець намалював приблизний ескіз, якою він хоче бачити майбутню сукню для своєї дівчини.

Ескіз майбутньої сукні / Twitter @9eena

Згодом він добряче постарався, що вгодити випускниці: обрав найкращу тканину у магазині серед сотень варіантів, сам зробив усі викрійки та зшив готовий наряд.

Хлопець сам пошив для дівчини випускну сукню / Twitter @9eena

Нарешті, дівчина приміряла готовий випускний наряд. Витончена молочна мінісукня виглядає справді чарівно: спідниця, зшита з різних шарів "пелюсток", та красивий фігурний виріз нагадують сукню феї Дінь-Дінь з мультфільмів про Пітера Пена, а елегантності додають об'ємні рукави-ліхтарики. На задньому плані хлопець гордо посміхається, цілком задоволений своєю роботою.

Готова випускна сукня / Twitter @9eena

В іншому дописі дівчина показала деталі наряду і довела всім, що сукня якісно зшита та продумана у кожній дрібничці. Для підкладу хлопець обрав соковитий фісташковий колір і потурбувався про те, щоб манжети на рукавах можна було завернути – тоді будуть проглядатись яскраві деталі.

Деталі випускої сукні / Twitter @9eena

До теми Як знайти своє кохання: 6 уроків від професійної подружки нареченої

Такий романтичний вчинок високо оцінили користувачі Twitter. За короткий час допис у Twitter набрав понад 350 тисяч вподобань та майже тисячу коментарів. Усі одностайно захоплювались робою хлопця, який доклав стількох зусиль для створення по-справжньому прекрасної сукні для коханої, а хтось і собі взявся придивлятись до такого цінного екземпляра:

  • "Це так мило"
  • "Він такий щасливий на останньому фото"
  • "Це наймиліший вчинок, який я коли-небудь бачила"
  • "А мені вона нагадала принцесу Тіану з мультфільму "Принцеса і жаба""
  • "У майбутньому додай до сукні мереживний шлейф і виходить за нього заміж у цьому"
  • "Твій хлопець не одружений?"