Однак, щоб стосунки не зайшли у глухий кут – варто над ними працювати. Про чотири ідеї для побачень, які варто спробувати парам, розповідаємо далі.

Читайте також Як створити осінню атмосферу вдома: покрокова інструкція

Влаштуйте пікнік на природі

Поки дозволяє погода, наповніть рюкзаки улюбленими смаколиками та напоями. Візьміть сир, сезонні фрукти й гарний посуд.

Підіть у місцевий парк або ж, якщо маєте можливість, виїдьте на природу. Тільки уявіть: сонячні промені, свіже повітря, ласощі та ви вдвох – завжди безпрограшний варіант.

Сходіть на пікнік, якщо це дозволяє погодаСходіть на пікнік, якщо це дозволяє погода / Фото Pexels

Відвідайте майстер-класи з гончарства або спробуйте арттерапію

Якісне проводження часу разом позитивно впливає на стосунки у парі. А спільне хобі – й поготів.

Знайдіть майстер-клас з ліпки та гончарства у вашому населеному пункті або поблизу. Робота руками дозволяє знизити рівень стресу та нервового напруження, а мистецтво – покращує настрій. Також можна спробувати арттерапію.

Мистецтво дозволяє зблизитись ще більшеМистецтво дозволяє зблизитись ще більше / Фото Pexels

Сходіть на дегустацію вина

Знайдіть, де можна відвідати дегустацію вин у вашому регіоні. Можливо, десь поблизу є чудовий виноградник, про який ви навіть не здогадувалися.

Або ж пошукайте інформацію про сезонні фестивалі – на таких подіях часто проводять дегустацію вин та різноманітних наливок. Це чудова нагода трішки розслабитися і насолодитися компанією одне одного.

За потреби, вино можна замінити на будь-який інший улюблений напійЗа потреби вино можна замінити на будь-який інший улюблений напій / Фото Pexels

Спільний похід у СПА

Сходити на СПА-процедури зі своєю коханою чи коханим – прекрасна можливість поєднати приємне з корисним. Парний ароматичний масаж з використанням запашних олій гарантовано зменшить втому, розслабить та налаштує на приємний лад. Також варто спробувати й інші процедури.

Або ж, щоб зробити побачення бюджетнішим, можна влаштувати СПА-центр удома. Спершу поніжитися у теплій ванні, а потім – зробити одне одному масаж, використовуючи крем для тіла чи спеціальні олійки.

Доглядові процедури очищають мозок від турбот та покращують настрійДоглядові процедури очищають мозок від турбот та покращують настрій / Фото Pexels

Ідей для спільного проводження часу можна вигадати безліч. Тож не забувайте пробувати щось нове разом.