У Маккензі Стронг ще з народження виявили альбінізм типу 1А. Це – захворювання, яке впливає на колір шкіри волосся та очей. Окрім того, в людей з такою особливістю зазвичай знижена гострота зору, підвищений ризик пошкодити шкіру від сонячного проміння, світлобоязнь тощо.

Цікаво Візитна картка: SHABO Limited Edition Сапераві-Каберне Фран

Дівчина дуже швидко "підкорила" тікток

Зараз за сторінкою Маккензі у тіктоці стежать понад 405 тисяч людей, а її відео частенько набирають десятки й сотні тисяч переглядів. Вона не сподівалася, що здатна здивувати людей своєю зовнішністю. Дівчина просто зареєструвалася в соцмережі, бо там сиділи її друзі.

У дівчини фіолетовий колір очей, але деякі підписники вважають, що це фільтр / Скриншот тікток kenzi.strong

"Перше відео я зробила в липня 2019 року заради жарту… І воно одразу ж набрало 2 тисячі лайків. Я була шокована, адже відео мали б побачити лише мої знайомі. Далі записала ще два ролики, і там вже було по 20 тисяч лайків. Я здивувалася ще більше, бо просто жартувала про свою хворобу. Я завжди так роблю", – розповіла дівчина.

Ось одне з найпопулярніших відео на сторінці Маккензі. Тут майже 13 мільйонів переглядів

Дівчина старається не звертати увагу на агресивних "тролів", які знущаються з її зовнішності. Але інколи вона їм відповідає. Значно частіше користувачі тіктоку підтримують Маккензі, а багато людей вдячні, що та розповідає про цю особливість свого тіла.