Свій винний бренд Avaline, про який писав 24 канал, зірка заснувала влітку 2020 року разом зі своєю подругою Кетрін Пауер.

Актуально Що п'ють знаменитості: улюблені вина зірок

Спочатку в асортименті були представлені два органічних сухих вина – іспанське біле і французьке рожеве. За інформацією бренду, вина не містять ніяких штучних добавок і відмінно підходять для вегетаріанців. Вартість однієї пляшки перших двох вин від Діас у США становила 24 долари.

Кемерон Діас (праворуч) пишається своїм винним брендом / Фото Avaline

У вересні "скарбничка" бренду поповнилася червоним французьким вином. Поки воно не надійшло у продаж – регіон Франції, де воно виробляється, не розкривається. Відомо, що "чисте" вино виготовлене із суміші екологічно чистих сортів винограду Гренаш і Сіра.

Цікаво Названо головного "ворога" вина

Слід зазначити, що з моменту запуску бренду Avaline в липні 2020 року було продано близько 120 тисяч пляшок білого і рожевого вина від Діас.

Голлівудська актриса дуже пишається брендом і називає своє вино "чистим". На етикетках зіркового вина зазначено, що воно не містить ГМО і глютен, також в ньому немає цукру, барвників або штучних концентратів.