Звернути увагу на ці звички й додати їх у своє життя для досягнення більших результатів – не надто складна задача. Про те, які успішні та найбагатші люди мають корисні правила, розповідаємо далі.

До теми Від бджільництва до метання ножів: якими незвичними хобі люблять займатися світові знаменитості

Тейлор Свіфт

Мільярдерка і людина 2023 року за версією Time часто співає про власні страхи. Тейлор вважає, що вразливість може стати джерелом сили.

Безстрашність – коли вам страшно, але ви все одно робите стрибок,
– каже співачка.

Вона переконана, що помиляється кожен. Втім, не кожен робить висновки й пробує ще раз.

Вразливість Тейлор Свіфт вражає: дивіться фото

Ентоні Роббінс

Відомий американський письменник та лайф-коуч працює з олімпійськими чемпіонами, підприємцями й політиками. Люди готові платити мільйони доларів за його семінари, а книги Ентоні стають бестселерами.

Втім, складно зробити великий прорив, коли навколо люди, котрі у вас не вірять і тягнуть "на дно". Тому Роббінс радить придивлятися до тих, хто поряд. Бо "поки ви годуєте свідомість негативними станами, ваше життя буде їхнім відображенням".

Марк Цукерберг

Засновник компанії Meta переконаний – час треба використовувати активно, а не реактивно. Мовляв, якщо однаково реагувати абсолютно на всі завдання, ви втратите свій ресурс.

Тому Цукерберг взяв за правило концентруватися на тому, чого хоче досягти, відокремлюючи важливе від другорядного. Крім того, він має щорічну традицію – ставити собі мету на рік.

Опра Вінфрі

Американська ведуча та одна з найвпливовіших жінок світу за версією Forbes може знайти підхід чи не до кожної людини. Втім, секрету немає – Опра все життя розвивала власний емоційний інтелект, що й допомогло побудувати карколомну кар'єру на телебаченні.

Це означає цікавитися психологією та вивчати поведінку людей. Бо вміння зрозуміти, оцінити й виразити почуття – ключ до успішних взаємостосунків у всіх сферах.

Емоційний інтелект Опри Вінфрі – її родзинка: дивіться фото

Ларрі Еллісон

У 2023-му році співзасновник компанії Oracle посів З місце у списку найбагатших людей Forbes. Ларрі завжди казав – він проти стандартних рішень.

Я чудово почуваюся, коли мене називають божевільним. Це означає, що ми зробили щось нове. Не таке, як в інших,
– пояснив чоловік.

Також Еллісон скептично ставиться до експертів. На його думку, вони часто кажуть банальщину. Тому варто ретельно обирати, кого слухати й брати за приклад.

Річард Бренсон

Засновник Virgin Group змалечку покладався на себе. Сміливість йому прищепила мама.

Вона робила те, за що зараз її могли б заарештувати. Наприклад, висаджувала серед поля та казала знайти дорогу до бабусі. Вона вважала, що діти повинні вчитися розраховувати на власні сили,
– згадував Бренсон.

З часом він вивів для себе чітку формулу: знання, чого ви хочете – перший крок до успіху. Тому завжди ставив перед собою сміливі цілі. Чи то запуск нової авіакомпанії, чи то освоєння космічного туризму.

Річард Бренсон до всього ще веде активний спосіб життя: дивіться фото

Воррен Баффет

Американський бізнесмен, який увійшов до десятки найбагатших людей планети, відомий своїм суворим тайм-менеджментом. 80 відсотків дня він витрачає на читання і роздуми. Ба більше, 95-річний бізнесмен продовжує навчатися.

Якби ми не розвивалися, давно застрягли б на одному рівні. Вся фішка у тому, щоб постійно вчитися,
– сказав одного разу колишній віцепрезидент компанії Баффета Чарлі Мангер.

Тому Воррен радить всім, а особливо молоді, відвідувати конференції й семінари, проходити онлайн-курси, самостійно шукати інформацію, яка цікавить і зробити це життєвою звичкою.