До прикладу, навіть на весіллі королеви Єлизавети II трапився курйоз. З якими неприємностями стикалися монархи на власних весіллях – далі в матеріалі.

Дивіться також Святкування пройшли незабутньо: курйозні випадки, що трапилися під час весіль

Розкололася діадема

Королева Єлизавета II та її обранець Філіп, герцог Единбурзький, одружилися у листопаді 1947 році. Наречена вирішила вдягти діамантову діадему своєї бабусі – королеви Марії. Однак ніхто не помітив, що прикраса була бракована.

Коли Єлизавета II її одягнула, то не відразу помітили й брак. Перукар почав кріпити діамантову діадему до вуалі, як раптом – вона розкололася навпіл. Наречена була дуже засмучена, однак придворний ювелір швидко відвіз діадему до королівського ювелірного будинку Garrard. Там її полагодили й королева Єлизавета II змогла її одягнути на церемонію одруження.

Все пішло шкереберть на весіллі принцеси Діани

У липні 1981 року принцеса Діана одружилася з Чарльзом III. Того дня сотні тисяч людей вийшли на вулиці аби привітати молодят, однак весілля проходило не так, як хотілося. Спочатку принцеса Діана випадково пролила на свою сукню ледь не всю пляшечку улюбленого аромату Quelques Fleurs. Все б нічого, але від парфуму залишилася велика жовта пляма.

Потім принцеса Діана разом з наречених їхала в кареті, яка виявилася замалою, адже через пишність шлейфа. Коли молодята вийшли з квартири, то вся весільна сукня була зім'ята.

Окрім того, на весіллі на леді Ді була сімейна тіара Спенсерів – це коштовність, яка прикрашена квітами й діамантами в срібній оправі. Вона була занадто важкою, тому принцесі довелося терпіти головний біль протягом усієї церемонії та святкування.

Замала каблучка

Курйоз трапився і на весіллі Кейт Міддлтон та принца Вільяма. Наречена вирішила перед важливим днем сидіти на суворій дієті, аби мати неперевершений вигляд. Кейт Міддлтон дійсно схудла, тому довелося зменшити розмір обручки, але наречена чомусь не приміряла її після того. 29 квітня 2011 року був важливий день – весілля, однак принцу Вільяму довелося докласти зусиль, аби надягти обручку дружині.

Ювеліри зменшили кільце настільки, що воно виявилося замалим на Кейт Міддлтон. Проте після кількох спроб обручка все ж з'явилася на пальці принцеси.

Мало не втратила свідомість

Королева Бельгії Фабіола та король Бельгії Бодуен I у грудні 1960 року організували грандіозне весілля. Наречена сповідувала католицизм, тому дотримувалася суворого різдвяного посту. Окрім того, вона також обмежувала себе і в іншій їжі.

Коли настала церемонія, королева Фабіола ледь не зомліла. Наречена ледве витримала 4-годинне богослужіння.

Наступали на фату

Двоюрідна племінниця королеви Єлизавети II, британська письменниця та редактор леді Габріелла Віндзор у 2019-му році одружилася з фінансистом Томасом Кінгстоном. Це весілля також не минуло без курйозів.

Коли наречена йшла до вівтаря, то її подружки, які йшли позаду, кілька разів наступили на її 6-метрову фату. Габріеллі довелося сповільнити крок, адже через смикання діадема зрушила з місця. На щастя, поруч був перукар, який швидко все виправив і повернув неперевершений вигляд нареченій.