Ебігейл Джонс у своєму профілі у Тіктоці поділилася лайфхаком, як зробити ідеальне ластовиння. Як не дивно, але використала вона для цього не різні кисті чи інші інструменти для макіяжу, а звичайну броколі, передає 24 Канал.

Цікаво Як створити природні смокі-айс: покрокова інструкція

Тренд з ластовинням захопив Тікток

У Тіктоці стали вірусними відео з хештегом #broccolifreckles. Суть тренду полягає у тому, що люди намагаються імітувати максимально природне ластовиння за допомогою броколі.

Ебігейл вирішила також перевірити, як працює цей метод. Вона взяла суцвіття броколі та нанесла на нього консилер. Після цього б'юті-блогерка легкими рухами почала притискати броколі до обличчя. Ебігейл була неабияк здивована, коли побачила миле ластовиння на своїх щоках та носі.

Дівчина створила ідеальне ластовиння за допомогою броколі: дивіться відео

Її відео з лайфхаком стало настільки популярним, що інші користувачі мережі також кинулися перевіряти це й створювати ластовиння за допомогою броколі. Користувачі мережі жартома зазначають, що не здогадалися б використати броколі у такий спосіб.

Користувачі мережі користуються лайфхаком Ебігейл: дивіться відео

Більшість користувачів у мережі зазначає, що ластовиння дійсно виходить дуже милим, охайним та максимально природним. Дехто наносить консилер або тіні лише у зону носа та щік, а частина – вкриває у такий спосіб усе обличчя.